Alyeska Responsive WordPress Theme

 

אלגנטיות. גמישות. יופי. אלה הם המילים שמגיעות באופן מיידי לראש כשמנסים לתאר WordPress נושא זה מדהים. זה הנושא שהולך להביא לך, או לאתר את הלקוח שלך והפעלה בתוך זמן קצר. עם כל שילובים האפשריים של אפשרויות פריסה, אתה בטוח בסופו של דבר עם אתר אינטרנט ייחודי, אלגנטי, כי אתה יכול להיות גאה. שום דבר לא התאפק עם זה. יש לו את כל הנגיעות מקצועיות שהיית דורשים בנושא וורדפרס לאורך כל אלה אישית, כמו גם - אני אפילו כבר שם את הנושא הזה אחרי ההר גדלתי רטוש בתור ילד באלסקה. זה מקצועי. זה אישי. זה הטוב ביותר. זה Alyeska.

 

בין אם המבקרים באתר שלך גולשים מMacBook Pro רשתית, iPad רשתית, או אחד מההתקנים ברזולוציה גבוהה האחרים שבהכרח יבואו לשוק, את הנושא הזה יש לך כיסוי. גיליונות הסגנון של ערכת הנושא באופן אוטומטי לבדוק יחס פיקסל צפיפות המכשיר של כל visiter אתר, ולאחר מכן להגיש את כל הפרטים של הנושא בעל מבנה להחלטה הספציפית שלהם.התוצאה היא חוויה גרפית יפה, לא משנה המכשיר.

כל הנושא, כל הדרך למטה דרך הנושא שד 'Framework בליבה, נבנה בזהירות סביב העידן המודרני של עיצוב אתרים מגיב. לא עוד אנחנו צריכים להיות מודאגים עם במיוחד רק iPad או iPhone, אבל אנחנו צריכים להתמקד בניסיון נייד ומחשבי לוח כולו, בכללותו. זו הגישה שאנחנו לוקחים בשד 'Theme

ודא כדי להציג הדגמת החיה של הנושא על ההתקנים השונים שלך ולעיין בכל התכונות הפגינו. בנוסף, Alyeska מאפשר לך לשנות את האופן שאתה רוצה הניווט הראשי של אתר האינטרנט שלך כדי להציג למשתמש הנייד; יש לך שלוש אפשרויות אלגנטיות, כפי שהודגם בצילומי המסך לעיל.

עם תמיכה מלאה וורדפרס על התאמה אישית, בדיוק את הכמות הנכונה של אפשרויות נושא, וערכי ברירת מחדל הגיוניים, תוכל להיות בטוח שיש אתר ייחודי שבולט מעל השאר, ללא צורך לנפות באמצעות תהום אינסופית של תצורה.

רב של אפשרויות התצוגה שלנו הם די סטנדרטיים בכל הנושאים שלנו תוך ניצול מסגרת Blvd נושא. אלה כוללים תכונות סטנדרטי כמו בחירת פריסה הצדדית מותאם אישית, יישום לוגו מותאם אישית, עם האפשרות שזה יהיה HiDPI / רשתית מוכנה, וכו 'עם זאת, שבו תוכל למצוא אפשרויות סגנוני הייחודיות באמת של נושא זה מופיע תחת לשונית "סגנונות" . -

אתה יכול לבחור מאור או בסגנון אפל בתחום התוכן שלך, יחד עם אם אתה רוצה שזה יהיה בפריסה בארגזים או מתוחה. ואז, מה שאנחנו באמת אוהבים בנושא הזה הוא ניווט "להתהפך" הסגנון העיקרי. בחר מאחד מהצבעים שלנו מעוצבים בקפידה, ואם אתה מחפש יותר ממראה מסורתי, בחר בניווט "הקלאסי" בסגנון.

אחרי שיש לך התקנת אפשרויות הנושא שלך, זה זמן לסיים את המבט העיקרי של האתר שלך עם תמונת רקע מותאם אישית. נושא זה תומך בשליטת הרקע המובנה של וורדפרס באופן מלא.וללכת עם זה, אנחנו כבר כלולים 225 תמונות חופשיות רקע בחבילת ערכת הנושא שלך שנוצרו באופן בלעדי עבור Alyeska, שילוב צבעים ומרקמים שונים.

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
202
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 839
6607 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
1 יולי 2014
עודכן לאחרונה:
3 מאי 2014
טורים:
תמיכה בדפדפנים:
IE8, IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9, WordPress 3.8, WordPress 3.7, WordPress 3.6, WordPress 3.5
רזולוציה גבוהה:
כן
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן