Arctica Responsive WordPress Theme

ארקטיקה היא נושא מסתגל מיועד לטלפונים שולחניים וניידים. בהשוואה לנושאים הסתגלות אחרות בשוק שתקבל עיצוב מודרני יפה, סט מלא של shortcodes, תיקים, ווידג'טים, מחוונים, תפריט סמל, תמיכת לוקליזציה ותכונות נהדרות אחרות. גם אנחנו כבר מיושמים תפריט אייקון ייחודי שניתן להשתמש בכל דף. זה מושלם למטרות הצגת שירות. פנל ניהול מדויק וידידותי למשתמש מאפשר לך לעשות הרבה התאמות אישיות בלי לדעת HTML או CSS. צבעים, תמונות, גופנים, ווידג'טים, מחוונים, תיקים, גלריות, ... כל מה שיכול להיות מותאמים אישית ומוגדר באמצעות פנל ניהול. נושא תומך באופן מלא WPML תרגום תוסף המאפשר לך ליצור אתר אינטרנט בכל שפה. תכונות אחרות שווים להזכיר: אתה יכול בקלות גיבוי כל הנתונים וההגדרות שלך מנהל תרגום קל לכל שפה אחרת באמצעות תוסף WPML. מעל 200 גופנים שניתן גם לבחור בקלות בפנל הניהול שלנו פריסות תיק רבות שניתן להשתמש בי בכל דף. סרגל צד מוכן יישומונים & ותחתונים מטמון תמונה ותבנית עבור ביצועים טובים יותר שילוב מפות Google Analytics וגוגל שדה CSS מותאם אישית לסגנונות משלך עדכוני תיעוד והאחרונים נגישים ישירות מפנל ניהול wordpress שלנו נושא בנוי על מסגרת MVC החזקה שלנו זה אומר שעיצוב HTML מופרד לחלוטין מPHP האחר. עדכונים עושים לא יכולים להיות קלים יותר.  

המהפכה Slider כולל טונות של אפקטים ייחודיים מעבר, preloader תמונה, הטבעת וידאו, הפעלה אוטומטית שמפסיקה באינטראקציה עם משתמש והרבה קל להגדיר אפשרויות כדי ליצור אפקטים משלך. 16 מעברים להתאמה אישית, Drag & Drop מנהל, זה מגיע כלול בערכת הנושא. אתה מוזמן לקרוא עוד על מחוון מהפכה על כתובת האתר הבא.
הגדרות צבע בלתי מוגבלות כמעט לכל דבר באמצעות קל שלנו להשתמש בפנל ניהול. היכולת להעלות את הלוגו שלו, הרקע, הסמלים שלך ותמונות אחרות. הכל בסגנון - שולחנות, כותרות, פסקאות, תמונות, רשימות, וכו 'אתה לא צריך לעשות את זה בעצמך. עיצוב מודרני מגיב / אדפטיבית שנראה בצורה מושלמת על מכשירים ניידים גדולים ושולחנות. נושא יתאים למסך הקטן יותר שלך באופן אוטומטי.
  פנל ניהול קל וידידותי למשתמש מאפשר לך לעשות הרבה התאמות אישיות בלי לדעת HTML או CSS. צבעים, תמונות, גופנים, ווידג'טים, מחוונים, תיקים, גלריות, ... כמעט כל מה שיכול להיות מותאמות אישית ומוגדר באמצעות פנל ניהול. אתר סופי הוא בידיים שלך.
  רבים מוכן רב להשתמש shortcodes עבור דפים בעלי מראה מקצועי בתוך זמן קצר. עורך shortcodes ניתן להפעיל ישירות מעורך WYSIWYG.
  תמיכה רב לשוני - נושא תומך בתוסף WPML, אתה יכול לתרגם את האתר שלך לכל שפה. קבצי PO כלולים בקובץ zip. אתה יכול לקבל את תוסף WPML מכתובת האתר הבא.     חבילה מלאה - תוכן XML הדגמה, קבצי PSD ותיעוד מקוון. הכל כחלק מהחבילה. סעיף מיתוג Admin מאפשר לך להעלות את הלוגו, צבעים משלך וטקסטים למנהל wordpress. אפשרויות מנהל בודדות יכולות להיות כבויה באמצעות קובץ config.php כוללים לוח המחוונים AIT שהופך את מנהל הלבן תווית.
  נושא מגיע גם עם תמיכת לקוחות ושירות לאחר רכישה. אנחנו נעשה את מיטב יכולתנו כדי לענות על כל השאלות שלך באופן מקצועי. לרכוש את הנושא הזה עם ביטחון בידיעה שאנחנו תמיד נהיה כאן כדי לענות על כל השאלות שלך. מסגרת תבנית & MVC תהיה תחת פיתוח מתמיד. לרכוש את ערכת הנושא ולקבל את כל העדכונים בחינם.
התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
225
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 862
1787 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
6 יולי 2014
עודכן לאחרונה:
24 אפריל 2014
טורים:
4+
תמיכה בדפדפנים:
IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9, WordPress 3.8, WordPress 3.7, WordPress 3.6, WordPress 3.5
רזולוציה גבוהה:
לא
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן