Blessing Premium Responsive WordPress Theme

תיאור נושא: נושא "ברכה" WP Responsive הוא אינטרנט יצירת המופת באיכות גבוהה.היעד העיקרי של נושא זה הוא לשרת ארגוני דת וצדקה, כנסיות, קהילות, וכו 'זה גם משתלב בענפים עסקיים רבים.התכונה העיקרית, מה שהיא מאוד חשוב והסופר שימושי, טמונה בכולל שני יישומים כאן - לוח אירועים ודואר מנוי. אנו מציעים לכם שילוב נהדר של פונקציונליות,, גם מבנה ותועלת נראה טובים

אנו מציגים בפניכם את המוזרויות המבריקה של נושא זה: אירועי לוח שנה ודואר מנויים

לוח אירועים גורם לך וללקוחות שלך תמיד לשמור אחר אירועים. אתה לא מתגעגע ולשכוח כל תאריך חשוב. ברגע שאתה שם את אירוע בלוח השנה ולהגדיר חזרה המחזורי שלה במידת הצורך, אתה תמיד הודיע והזכיר על.הנקודה היא שהלקוחות, האורחים, השותפים שלך יכולים לגלות היכן ומתי כמה פגישות, כנסים, ההדרכות הם יתקיימו. כל תיאור אירוע מראה לך את מקום אירוע המדויק על המפה, זה תאריך, שעה, כנראה משך וחזרה (בשנה, חודשי, שבועי, יומי) .To להיות יותר שם לב שאנחנו נמצאים את האירוע הבא של זמן אוויר בנקודה הגבוהה ביותר בתבנית.

תכונות Theme קצרות:

תאימות מלאה עם הגרסה וורדפרס האחרונה! יישום לוח אירועים (גם יכולת ליצור אירועי repetable) יישום מנוי עלון !!! (תכונה חדשה בThemeForest, עם הנושא הזה אתה רשאי ליצור אותיות החדשות שלך ולאחר מכן לשלוח אותם למנויים שלך!) לוח אפשרויות נושא מורחב 2 מחווני תגובה מדהימים (עם תמיכת וידאו) מעל 20 shortcodes החזותי סוגי 6 הודעה לבלוג (ברירת מחדל, וידאו, אודיו, קישור, ציטוט, גלריה) רקעים מותאמים אישית עבור דפים בודדים 14 יישומונים מותאמים אישית (טופס יצירת קשר, אנשי קשר, אירועי לוח שנה, פייסבוק כמו קופסא, Flickr, Google Map, ציוצים אחרונים, הרשמה לניוזלטר, הודעות אחרונות, פרויקטים אחרונים, חברתי קישורים, איביי אירוע (עם טיימר), המלצות, אירועים עתידיים) אפשרויות עיצוב רבות דרך לוח ThemeOptions קבוצות Slider ללא הגבלה Sidebars ללא הגבלה מודול SEO כלים בתוך Api גופני גוגל (573 משפחות גופן) אפקטי CSS3 מדהימים שימוש במסגרת השלד CSS CSS משופר מדורגת תפריטים נפתחים מחוון עם תמיכת וידאו להטביע (Youtube / Vimeo / אירוח עצמי) Crossbrowser תאימות IE 8 +, 3 + FF, אופרה, כרום, ספארי הבלוג של רישום עמוד / חלופי עמוד אירועי לוח שנה / אירועי פריסות עמוד רשימה עמוד שגיאה 404 יפה Sortable (אופציונאלי) תיק עמוד (עם סרגל צד / withour הצדדי) Sortable (אופציונאלי) גלרית עמוד (עם / בלי) פריסת Responsive Lightbox עם תמיכת וידאו (.swf, YouTube, Vimeo) צורת מגע בנאי PSD שכבתי של כלולים לשינוי קל והתאמה אישית לוקליזציה מוכנה! (.po קובץ) תיעוד וידאו מורחב כלול תמיכה עדיפות רמה היי בפורום שלנו ומערכת כרטיסים למרות ש

Events Calendar

דואר מנוי עוזר מאוד להודיע ​​לכל וכל אחד מהמנויים שלך על תאריכים ואירועים חשובים נוסף. זה באופן רציונלי משלב עם עבודת לוח אירועים ומשלים אותו. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי להפוך את העבודה שלך עם הנושאים שלנו יותר קלים ומעניינים עבור לקוחות העתיד שלך ואת המבקרים.

Mail Subscriber

לקבל את הנושא הזה פותח מיליון דרכים עבורך ועבור העסק שלך. כל שעליך לעשות בחירה נכונה להיות מובחן, ואתה תהיה!

תכונה של תגובה לכל מכשיר - בימינו גורמות לנו לאמץ לחיים ולא משנה מה. אז אנחנו עושים את זה זמין לך לשמור על קשר עם צרכי היום.

עם כל אלה שאמרו, ThemeMakers צוות התמיכה מספק ללקוחותינו את שירות הלקוחות מקצועיות באיכות הגבוהה ביותר. אל תהסס לפנות אלינו דרך פורום התמיכה שלנו. שביעות הרצון שלך הוא בראש סדר העדיפויות שלנו, ולכן אנחנו תמיד נשמח לסייע.

אנא אל תשכחו לדרג הנושא שלנו, אם אתה אוהב את זה. אנחנו באמת מעריכים את זה!

נושא אפשרויות מתקדם לוח

Advanced Theme Options Panel

המהפכה Slider תוסף

Slider Revolution

זה כל כך קל ונעים להתנסות עם מגלשות, במיוחד אם אתה רוצה להוסיף הרבה מהם למחוונים שלך.

Flex Slider חלופי בתוך הנושא

Slider Flex

זה כל כך קל ונעים להתנסות עם מגלשות, במיוחד אם אתה רוצה להוסיף הרבה מהם למחוונים שלך.

מתקדם עמוד / אפשרויות הודעה

Advanced Page/Post Options

מעל 20 shortcodes החזותי כגון התראות, אודיו, כפתור, תרשימים, טורים, טופס יצירת קשר, ואחרים מאפשרים לך לצייר את כל דף של אתר האינטרנט שלך עד לצרכים ולרצונות שלך.

Extremly פונקציה נוחה של נושא זה היא ההזדמנות של 6 וריאציות הודעה סוג. כל הודעה יכולה לכלול ומבוסס על ברירת מחדל, וידאו, אודיו, קישור, ציטוט, הודעה גלרית סוג. זו הזדמנות מצוינת להצביע על כמה אודיו מעניינים, וידאו, וכו 'ולהציע למבקרים והלקוחות שלך לשתף את המחשבות שלהם.

כל יישומון הוא בשבילך כדי לשלוט וכל אחד מהם יש משימה משלו. לנוחות יותר אתה יכול לאתר sidebars עם יישומונים עד הצורך שלך - או firgh שמאל, ot, אתה יכול גם למלא תחתונה הם עם מגוון רחב של יישומונים נושא זמינים. הנה אתה האמן ובוס, כל מה שבידות שלך, אנחנו רק עשינו את זה יותר קל ויותר נחמד.

מאז הנושא הזה כולל מודול SEO כלים בתוכך אינך צריך תקע כדי להתקין. שדות SEO זמינים עבור כל אחד ובכל הודעה, דף, תיק, גלריה. רק למלא את כל השורות מטה וזה בהחלט יעלה אתר האינטרנט שלך למעלה ברשימה של חיפוש לקוחות.

טופס בנאי

צורת מגע הבנאי מאפשר למבקרים שלך ליצור איתך קשר באופן ישיר או להיות בקשר עם מנהל אתר האינטרנט שלך במקרה שהם מעוניינים במוצרים, מידע או רעיונותיך הנוכחיים.

 

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
202
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 839
1437  תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
7 יולי 2014
עודכן לאחרונה:
14 מאי 2014
טורים:
2
תמיכה בדפדפנים:
IE8, IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9
רזולוציה גבוהה:
כן
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן