Dandelion – Powerful Elegant WordPress Theme

פרטי עיצוב

שן הארי הוא נושא פרימיום וורדפרס רב עוצמה. נושא זה מספק את כל הפונקציונליות העיקרית תצטרך להציג את המוצרים, עבודה ואת עצמך בסגנון אלגנטי ומקצועי.נושא שן הארי הוא גמיש מאוד, כך ששינוי ערכת הצבעים הוא סופר פשוט ועבור רוב החלקים שאתה לא צריך עורך תמונות.הנושא הוא מתאים ביותר עבור כל עסק, תיק, צילום ואתרים אישיים.

SKINS ללא הגבלה

נושא זה מאפשר לך לבנות עור מותאם אישית משלך רק על ידי בחירת הצבעים האהובים עליכם מפנל הניהול עם בורר צבע. בנוסף, יש 32 דפוסים מותאמים אישית שאתה יכול לבחור בין לגוף. אתה יכול לעזאזל מחוץ ההגדרות זמינות בפנל הניהול כאן

ADMIN רב עצמה

נושא שן הארי יש הגדרות מנהל חזקות מאוד כלולים, כך שהוא יכול לספק את כל צרכי השונים מבלי לשנות את כל קוד. אתה יכול מאוד בקלות להחליף בין פריסות דף, סגנונות נושא, מחוונים ולהגדיר את תוכן הנושא. אתה יכול להעיף מבט בסעיף הגדרות מנהל בהדגמה, שבו חלק מהגדרות מנהל מוצגים כצילומי מסך.

עיצוב תגובה

הנושא הוא מגיב, כך שהוא נכנס ונראה נהדר על מכשירים שונים - שולחן עבודה, טלפונים ניידים וטאבלטים. כאשר בודק את ההדגמה, אנא הקפד להסיר את מסגרת יער הנושא בחלק העליון כדי לראות איך הפריסה מגיבה עובדת.

4 jQuery מחוונים (שימוש בלתי מוגבל)

נושא זה כולל לא רק תמונה ממוזערת Slider ממש מגניב, וזה נהדר עבור הראווה קלה של מספר גדול של תמונות, אלא גם מחוון Nivo המאפשר אפקטים מעבר מגוון רחב ומחוון אקורדיון שמתאים מאוד להצגת מידע נוסף . כמו כן, בגרסה 2.6.7 של הנושא יש לנו כלל מחוון תוכן חדש וזה נהדר עבור הצגת תוכן נוסף עם התמונות. תמונות ניתן להוסיף בקלות או להסירו, או את הגדרות המחוון העיקריות השתנו, באמצעות פנל הניהול. בנוסף, אתה יכול להשתמש בכל אחד מהמחוונים בדפים שונים עם סטים של תמונות שונות.

3 גמישים תיק גלריות (מספר בלתי מוגבל של דפים)

יש שן הארי 3 גלריות תיק מרשימות - חלון ראווה תיק וזה נהדר להצגת פרויקטים עם פרטים נוספים; גלריה מרכזית עם עימוד, מסנן קטגוריה ותצוגה מקדימה תיבת אור וגלריה עם תיאור פריט. כל הגלריות נוצרו עם פונקציונליות רבה, כך שהתוכן הוא קל מאוד לשנות ולשמור. יש לך גם את האפשרות לבחור בין 2, 3 ו -4 פריסות טור.

תיעוד מצורף

הנושא מגיע עם תיעוד מפורט, הכולל דוגמאות, צילומי מסך ואת כל ההוראות העיקריות יהיה עליך להתאים אישית את האתר שלך.

תכונות עיקריות

עורות בלתי מוגבלים 32 רקע דפוס כלול Admin החזק קל לשנות את סגנון נושא פונקציונלי דור סרגל צד דינמי אפשרות לבנות העור המותאם אישית שלך עם בורר צבע ניהול תמונת מחוון גמיש שינוי פריסת דף קל ניהול תיקים גמיש תרגום נושא קל החלפת לוגו קלה תמיכת Google גופנים החלפת Cufon גופן כפתורי סטיילינג עם פונקציונליות תצוגה מקדימה מטופס העריכה ויש הרבה יותר ... 4 מחווני תמונה jQuery מאופיין ללא הגבלה שימוש במחוון בלתי מוגבל - אתה יכול להגדיר קבוצות שונות של תמונות לדפים שונים פונקציונלי העלאת תמונות כלולה קל למיין, לערוך ולמחוק תמונות קיימות ניתן לשנות את הגדרות מחוון עיקריות מפנל ניהול אפשרות לחתוך את התמונה אוטומטית מקרה תבנית תיק הצג תבנית תיק גלריה מספר עמוד תיק ללא הגבלה פריסת 2,3 ו -4 עמודה סינון על פי קטגוריה (יכול להיות מוסתר) אפשרות להגדיר תיאורי פריט אפשרות להגדיר פעולת לחיצה שונה לכל פריט - ניתן לבחור בין פתיחת תמונה / וידאו עם תיבת אור, פתיחת קישור מותאם אישית, פתיחת התוכן העיקרי של הפריט או לא לעשות כלום אפשרות להגדיר סדר פריטים מותאם אישית עימוד מופעל - באפשרותך להגדיר את מספר הפריטים בכל עמוד סוגים נפרדים מותאמים אישית תיק וורדפרס תמיכת תפריט 3.0 מותאמת אישית 24 קודים מקוצרים כלול טופס יצירת קשר AJAX עם פונקציונליות CAPTCHA יישומון תחתונה - יכול להיות נכה בקלות תגובות עם פונקציונליות תשובה תפריט הנפתח רב ברמה איבד את האלמנטים בסגנון כלולים פריסות דף בר צד ימין בר צד שמאל רוחב מלא מטעין הודעות תיק - כלול יישומון הבונוס תיעוד מפורט כלול PSD קבצים כלולים עובד ונראה דומה בכל הדפדפנים המובילים: האינטרנט Exlorer, פיירפוקס, אופרה, ספארי, גוגל כרום

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
202
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 839
10230 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
26 יוני 2014
עודכן לאחרונה:
17 מרץ 2014
טורים:
2
תמיכה בדפדפנים:
IE8, IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9, WordPress 3.8
רזולוציה גבוהה:
לא
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן