Directory Portal WordPress Theme

"נושא המדריך" הוא מושג נושא ייחודי לחלוטין, בפעם הראשונה אי פעם בThemeForest. אתה יכול להגדיר בקלות את פורטל ספריה מקוונת, המפרט פריטים מסווגים מכל סוג - חברות, חנויות, אתרי אינטרנט וכן הלאה. בילינו די הרבה זמן בפיתוח הנושא כמה דברים שונו מספר פעמים לעשות את זה נכון. נושא כולל גם Admin קל לפשט את ניהול הפריט. משתמשים לא ילכו לאיבוד בממשק האחורי של וורדפרס יותר

נושא זה נבנה בחללים לפרסום, אתה יכול בקלות להכניס Google AdSense שלך ​​או כל מודעות אחרות.הנושא כולל גם חיפוש וסינון בנויים מותאם אישית של כל הפריטים שאתה מוסיף בלתוך ספרייה מקוונת.

אתה יכול להגדיר 5 כותרות שונות לכל דף:

מפת גוגל תצוגת רחוב המפה גוגל מחוון מהפכה תמונה סטטית אין תמונה תכונות ייחודיות לחלוטין שלא תמצאו בשום נושא כאן:

Admin קל - גישה כמו ממשק יפה לרישום רישום וממשל ללא הסחות דעת טענת רישום Geolocate תמיכה רישום ממשק לאורחים אורחים יכולים לנהל רישומים שלהם אינטגרציה תשלומי Paypal תמיכת תשלומים חוזרים Paypal חיפוש אייאקס אינטראקטיבי יכולת לקבל מצביע על המפה מכתובת מנהל מערכת יכולה להגדיר את החבילות ולקבוע את המחיר Wide סגנון פריסה צר / מקומות פרסום מערכת דירוג בנויה מותאם אישית טופס יצירת קשר בדף פירוט רישום רישום לפי מיקום או קטגוריה פריטים מומלצים רישום מיון נושא משתמש במחוון רב שכבתי רחב מרשים שיכול לשמש בכל דף. יש נושא עיצוב תגובה, קל לשימוש בשולחן עבודה, לוחות וטלפונים ניידים. מנהל חזק וקל לשימוש מאפשר לך להגדיר את מחוון, רקע, לוגו, לסדר מחדש סעיפים, בחירת צבעים בלתי מוגבלים, פריסות תיק שונות, הודעה מותאמת אישית סוגים, ווידג'טים מותאמים אישית וטונות של קודים קצרים. נושא הוא גם קידום אתרים מותאם ותרגום מוכן. הוא כולל כל מה שאתה צריך כדי לבנות פורטל ארגוני / עסקי שימכור.

נושא מגיע גם עם תמיכת לקוחות ושירות לאחר רכישה. אנחנו נעשה את מיטב יכולתנו כדי לענות על כל השאלות שלך באופן מקצועי. לרכוש את הנושא הזה עם ביטחון בידיעה שאנחנו תמיד נהיה כאן כדי לענות על כל השאלות שלך. מסגרת תבנית & MVC תהיה תחת פיתוח מתמיד. לרכוש את ערכת הנושא ולקבל את כל העדכונים בחינם.

תכונות אחרות שווים להזכיר:

אתה יכול בקלות גיבוי כל הנתונים וההגדרות שלך מנהל פריסות תיק רבות שניתן להשתמש בי בכל דף. סרגל צד מוכן יישומונים & ותחתונים מטמון תמונת ותבנית עבור ביצועים טובים יותר שילוב מפות Google Analytics וגוגל שדה CSS מותאם אישית לסגנונות משלך עדכוני תיעוד והאחרונים נגישים ישירות מפנל ניהול wordpress שלנו נושא בנוי על מסגרת MVC החזקה שלנו זה אומר שעיצוב HTML מופרד לחלוטין מPHP האחר. עדכונים עושים לא יכולים להיות קלים יותר.

גבולות API של Google Maps

אין נושא באמצעות Google Maps במדריך אתרים, אלא אם כן מספר של עומסי המפה הוא לא גבוה יותר מאשר 25000 יום. אם מספר השיחות לגוגל הוא גבוה יותר, אתה צריך לקנות מפות גוגל לרישיון עסק. אנא קראו את כתובת האתר הבא לקבלת פרטים נוספים.

אולי תאהבו גם את הנושא האחרון שלנו - מוצא העסקים

CSV לתוסף יבוא בצובר וורדפרס זמין לנושא מדריך:

CSV לתוסף היבוא וורדפרס הוא כלי שימושי מאוד עבור מי שרוצה לנתוני יבוא בתפזורת מקובץ CSV לנושא המדריך וורדפרס. עבודות תוסף על כל נושאים האחרונים AIT וורדפרס החל מנושא בורא כלפי מעלה. תוסף אינו כלול בחבילה, זה צריך לרכוש בנפרד.

Google Maps ואייקון קטגוריה מגדירים נבנו מותאם אישית לנושא מדריך

            

סיכות 115 מותאמות אישית ייחודיים עסקיות בנוי Google Maps וסמלי קטגוריה ב12 או 15 צבעים שונים. 1,380 או 1,725 ​​סמלי PNG במוכנים כולל שהועלו לאתר האינטרנט של המדריך שלך. סמלים שתוכננו במיוחד לנושאי המדריך ועסקי Finder וורדפרס להיראות ולהרגיש. עם זאת, ניתן להשתמש בו בכל אתר אינטרנט. ערכות סמלים אלה אינן כלולות בחבילה, הם צריכים לרכוש אותה בנפרד.

אדמין קל לשימוש - גישה נוחה כמו ממשק יפה לרישום וניהול רישום ללא הסחות דעת, אנא קראו את כתובת האתר הבאה לקבלת פרטים נוספים.

עיצוב מודרני מגיב / אדפטיבי שנראה בצורה מושלמת על מכשירים ניידים גדולים ושולחנות. הנושא יתאים גם למסך הקטן יותר שלך באופן אוטומטי.

 

הגדרות צבע בלתי מוגבלות כמעט לכל דבר באמצעות קל שלנו להשתמש בפנל ניהול. היכולת להעלות את הלוגו שלו, הרקע, הסמלים שלך ותמונות אחרות. הכל בסגנון - שולחנות, כותרות, פסקאות, תמונות, רשימות, וכו 'אתה לא צריך לעשות את זה בעצמך.

הסליידר המהפכני כולל טונות של אפקטים ייחודיים: מעברונים, תמונה, הטבעת וידאו, הפעלה אוטומטית שמפסיקה באינטראקציה עם משתמש. קל להגדיר אפשרויות ליצור אפקטים משלך. 16 מעברים להתאמה אישית, Drag & Drop מנהל, זה מגיע כלול בערכת הנושא. אתה מוזמן לקרוא עוד על מחוון מהפכה על כתובת האתר הבא.

פנל ניהול קל וידידותי למשתמש מאפשר לך לעשות הרבה התאמות אישיות בלי לדעת HTML או CSS. צבעים, תמונות, ווידג'טים, מחוונים, תיקים, גלריות, ... כמעט כל מה שיכול להיות מותאם אישית ומוגדר באמצעות פנל ניהול. האתר הסופי הוא בידיים שלך.

 

רבים מוכן לשימוש shortcodes עבור דפים בעלי מראה מקצועיים בתוך זמן קצר. גנרטור shortcodes ניתן להפעיל ישירות מעורך WYSIWYG.

 

תמיכה רב לשוני - נושא תומך בתוסף WPML, אתה יכול לתרגם את האתר שלך לכל שפה. קבצי PO כלולים בקובץ zip. אתה יכול לקבל את תוסף WPML מכתובת האתר הבא.

 

חבילה מלאה - תוכן XML הדגמה, קבצי PSD ותיעוד מקוון. הכל כחלק מהחבילה. סעיף מיתוג Admin מאפשר לך להעלות את הלוגו, צבעים משלך וטקסטים למנהל wordpress. אפשרויות מנהל בודדות יכולות להיות כבויה באמצעות קובץ config.php כוללים לוח המחוונים AIT שהופך את מנהל הלבן תווית.

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
247
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 884
7702 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
26 יוני 2014
עודכן לאחרונה:
13 יוני 2014
טורים:
4+
תמיכה בדפדפנים:
IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9, WordPress 3.8, WordPress 3.7, WordPress 3.6, WordPress 3.5
רזולוציה גבוהה:
לא
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן