Enfold – Responsive Multi-Purpose Theme

  • לחבק הוא וורדפרס נושאים נקיים, סופר גמישים ומגיבים באופן מלא (נסה שינוי גודל הדפדפן שלך), מתאים לאתרי אינטרנט עסקיים, אתרי חנות, ומשתמשים שרוצים להציג את עבודתם באתר neatportfolio.הנושא הוא בנוי על גבי מסגרת אביה הנהדרת, ומציע תמיכה בתוסף שפה WPMLMULTI, רק במקרה שאתה צריך את זה

    זה בא עם שפע של אפשרויות, כך שתוכל לשנות את פריסה, עיצוב, צבעים וגופנים ישירות מתוך הקצה האחורי. לבנות עור הנקי משלך או להשתמש באחד מ18 עורות מוגדרים מראש היישר לוח Word לחץ המנהלה שלך. גופן, רקע ואפשרויות צבע, כמו גם הכלי ליצירת התבניות הדינמית יעזרו לך ליצור אתר האינטרנט שאתה צריך בזמן קצר. בנוסף לאפשרויות הגלובליות באפשרותך להגדיר אפשרויות עיצוב ייחודיות עבור כל ערך כפי שניתן לראות בהדגמת הנושא.

    סקירת תכונות עיקריות

    עיצוב נקי, מודרני יכול לשמש לכל סוג של אתר אינטרנט גרור ייחודי ושחרר תבנית הבונה, שנבנה רק לנושא הזה. כמעט בכל פריסה אפשרית להעלות על הדעת. מגיע גם עם טונה של אלמנטים ייחודיים הבונה התבנית: עמודות, מחוון, לחצנים, גלריה, צוות, כרטיסיות, מעבר בין, אקורדיונים, תמחור וטבלאות נתונים, התקשרו לחצני פעולה, המלצות ועוד רבים. (כדי למנוע בלבול: זה עורך תוכן כותרת עליונה ותחתונה לא הצליחו בדרך זו.) חיפוש מיידי אייאקס: משתמשים לקבל תוצאות בזמן ההקלדה תרגום מוכן עם קבצים / פו מו WooCommerce מוכן: להוסיף חנות משלך ולמכור כל דבר ממוצרים דיגיטליים לקוקוסים WPML תוסף מוכן: WPML Plugin, במקרה העסק שלך זקוק לאתר בשפה רב עיצובים מגיב שמתאים להתקנים קטנים יותר (iPhone, iPad) רשתית מוכנה: נראה יפה על טלפונים וטבליות חכמים בטל תכונות מגיבות בלחיצה אחת בסופו של דבר הגב שלך וורדפרס multisite אפשר מצגת מחוון שכבת 2D + 3D 2D קל מחוון ליצירת מצגת בשניות כל המצגות מותאמות למכשירים ניידים (מחוון CSS3 חומרה מואץ) פורמט תמיכת הודעה: רגיל, תמונה, וידאו, גלריה, קישור, ציטוט מצגות מרובות אפשריות. אתה יכול להוסיף רב לכל הודעה, דף או כניסת תיק 18 עורות מוגדרים מראש, קל לערוך ולשנות. כל מספר של עורות אפשריים תמיכת וידאו: תומכת בוידאו מכל שירות אירוח וידאו גדול וידאו מצגות עם תמיכה בYoutube, Vimeo וסרטי וידאו ארח עצמי עורך קוד קצר חזותי עם פונקצית תצוגה מקדימה, טונות של קודים קצרים כמו תמחור שולחנות, עמודים, כפתורים וכו ' אפשרויות בלתי מוגבלים צבע עם הסוף חזרה דוגם צבע לכל סוג של הגדרות צבע מדהימות. צד ברים בלתי מוגבלים unqiue לכל עמוד / קטגוריה אפשרית מדריך למשתמש, קטעי וידאו קצרים ותמיכת נושא מקצועית על ידי לי וצוות שלי כדי לתקן כל סוג של בעיות עמודים תיק בלתי מוגבלים. תומך גם באייאקס תיק עדכונים חינם לכל חיים ותמיכה גידול הקהילה בפורום התמיכה שלנו: מעל 12000 משתמשים רשומים, 21000 נושאים, 100000 הודעות. אכפת לנו שהאתר שלך עובד ולענות על כל הודעה! 100% wich מתבלט jQuery מדרדרת בחינניות אם ג'אווה סקריפט כבוי טופס יצירת קשר הבונה: שינוי צורת הקשר שלך מהקצה האחורי שלך: להוסיף / להסיר / לשנות את התשומות הזמינות, אזורי טקסט, ירידות טיפה ותיבות סימון SEO אופטימלי: הקוד שלנו בנוי עם תרגול SEO הטוב ביותר במוחו: כותרות, קישורים פנימיים כבדים, google קטעים עשירים והרבה מעבר לכך אפשרויות טיפוגרפיה מתקדמות גרסאות פריסה רחבות וקופסות אפשרויות כותרת מתקדמות תמיכת נושא ילד להתאמה אישית קלה, שאינו מושפעת מעדכוני נושא. ניתן להוריד ערכת נושא ילד מאוד בסיסית כאן יותר מ 30 PSDs כלול בכמעט כל תבנית דף שאתה רואה בהדגמה החיה גיליון עיצוב RTL עבור שפות שנקראים מימין לשמאל כמו ערבית, עברית, וכו ' 14 שפת קבצים שונים כללו: אנגלית גרמנית צ'כית דנית ספרדית צרפתית איטלקית יפנית הולנדית פורטוגזית רומנית רוסית שוודית תורכית קוריאנית סינית מפושטת סינית מסורתית תכנות נקי: ובכן מאורגן, הגיב וקוד נקי דגש על טיפוגרפיה, שימושיות וחוויית המשתמש נבדק עם WPML, Gravitforms, WP SuperCache ותוספים רבים נפוצים אחרים תיעוד נרחב גידול וידאו הדרכת נער ספר מקום מצוין להתחיל הם מסופר HD הדרכות וידאו האפשרות להחליט מה מעדכן את הנושא יקבל הבא על ידי הצעה וההצבעה על תכונות: http: //www.kriesi.at/support/enfold-תכונה-requests/

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
247
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 884
31112 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
24 יוני 2014
עודכן לאחרונה:
29 מאי 2014
טורים:
4+
תמיכה בדפדפנים:
IE8, IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9, WordPress 3.8, WordPress 3.7, WordPress 3.6, WordPress 3.5
רזולוציה גבוהה:
כן
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן