Enlance – Responsive Wedding Event WordPress Theme

 

Enlance הוא נושא WordPress עמוד אחד נחמד ואינטראקטיבי לחתונה, אירוסין או למטרת אירועים אחרים. הוא מגיע עם עיצוב פרלקסה פשוט אך אלגנטי. לרוץ עם אפשרויות נושא מופעל באופן מלא byVafpress, ובונה בדף הבית נחמד מאוד המאפשר לך לשלוט בכל תוכן שאתה רוצה להראות בכל עמוד ועמוד.

נושא Enlance הוא קל מאוד להתקנה. אם ברצונך להתקין את ערכת הנושא בעצמך, אתה צריך לקרוא את תיעוד הנושא. אם אתה לא בטוח מה לעשות, אנחנו מציעים שירות התקנה חינם פעם אחת לכל קונה. תן לנו ללכלך את הידיים ואתה יכול לקחת את הזמן שלך לעשות משימות אחרות. פשוט לשלוח בקשה לhttp://support.puriwp.com לאחר רכישת ערכת הנושא.

נושא Enlance תואם ורדפרס 3.9

רשימה מלאה של תכונות

תגובה מלאה עם טוויטר

נושא Enlance הוא עיצוב מגיב מוכן באמצעות פריסת נוזל על ידי מסגרת התגובה הפופולרית ביותר, טוויטר המגף. פריסת Enlance תתאים בהתקנים של כל מסך שונים (שולחן עבודה, אייפד, אייפון או כל טלפון חכם אחר). רזולוציה גבוהה Slider תאריך חתונת ספירה לאחור אירועי חתונה טופס RSVP אייאקס אמזון Giftlist גלריה עם Lightbox רשת חברתית קישור הרשימות של RSVP בשידור חי אפשרויות נושא רבות עוצמה על ידי Vafpress Framework בונה דף בית תמיכה בעיצוב לילדים אם אתה רוצה להתאים אישית את הנושא, אבל לא רוצה לאבד את כל השינויים בעת עדכון ערכת הנושא, אתה יכול בקלות ליצור ערכת נושא ילד.נושא Enlance תומך באופן מלא לעבודות נושא ילד המלצת onWordPress מבוססות. Multi תרגום מוכן האם אתה רוצה את האתר שלך מדבר languange שלך? נושא Enlance הוא תרגום מוכן. פשוט לתרגם את קובץ PO. הניתן בחבילת ערכת הנושא (בספרייה "השפה") באמצעות עורך PO. תכונת יצוא / יבוא לאפשרויות Theme תוכן Slider מאז המצאה של jQuery ושימוש הגדול שלו. jQuery היא מחוון אטרקטיבי בניין תסריט חזק מאוד. יש נושא Enlance מחוון אטרקטיבי שיתפוס את תשומת לב הלקוחות שלך במהירות על ידי המשרת קישורים בתמונה ממוזערת של תמונה גדולה ואנימציה הזזה חלקה. HTML 5 ו CSS3 אופטימלי האחרון WP תואם לאחר הגרסה האחרונה של ההתקנה וורדפרס עושה את האתר שלך טוב יותר הן תכונות WP וביטחון. אנו מודעים לזה. הנושא שלנו תואם על וורדפרס האחרון 3.9 מערכת רשת 1170px ידי טוויטר המגף נושא Enlance לבנות תחת מסגרת תגובה לטוויטר המגף עם 1170px רוחב של מיכל. shortcodes אתה יכול להוסיף תוכן מיוחד בלחיצה אחת באמצעות shortcodes מנהג זה בלי לבלבל כתיבת HTML / CSS. הנה הרשימה של shortcodes: בלוק ציטוט לחצן עמודה סגנון רשימה שולחנות לוגו מותאם אישית נושא Enlance מספק דרך קלה להצגת לוגו מותאם אישית בכותרת טקסט מותאם אישית תחתונה / זכויות יוצרים אתה יכול להגדיר את הטקסט משלך תחתונה או הודעת זכויות יוצרים בכותרת התחתונה של האתר קל מאוד באמצעות אפשרויות נושא. סוגים מותאמים אישית הודעה יש נושא Enlance תוכן מיוחד (גולשים בזמן, ציטוטים, גלריות, אירועים, הודעה RSVP סוג) בקבוצה שונה של הודעות. זה עושה את האתר שלך יש תוכן עשיר. Built-in טופס יצירת קשר מבקרים יכולים לפנות אליך ישירות דרך טופס יצירת קשר. אתה לא צריך להשתמש בכל תוסף כדי להפוך את טופס יצירת קשר שעובד. נושא Enlance כבר יש לו את זה בשבילך. סמנטי וSEO ידידותי Markup קידום אתרים הוא אחת הנקודות החשובות לנראות האתר שלך בתוצאות חיפוש במנוע חיפוש. הנושא שלנו הוא לבנות באמצעות גישה ידידותית SEO. אנחנו שמים את כותרת תג כמו שצריך, ליישם תג ALT לתמונות ועוד מובנה ב-SEO תכונת SEO היא גישה טובה להכרה באתר במנוע החיפוש. באפשרותך להגדיר meta description ומטא מילות מפתח בקלות מאפשרויות מיוחדות, אז האתר שלך הוא ידידותי SEO. אפשרויות נושא זה מאפשר לך לנהל את האתר שלך ללא כאב. כמה ידיעות המוצגות בעמוד הראשון מנוהלות מכאן. כאן אתה יכול להגדיר את הלוגו המותאם אישית, favicon, חדשות קטגוריה, משפחת גופנים, הגדרות SEO, קוד ניתוח, כתובת מפת גוגל, וכו ' תוכן Dummy חבילת נושא Enlance כוללת תוכן דמה XML. לאחר ההתקנה תוכל לייבא אותו כדוגמא. כך יהיו קל ליצור תוכן משלך. Enlance תכונות פרימיום

 

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
180
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 817
10 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
10 יולי 2014
עודכן לאחרונה:
25 יוני 2014
טורים:
2
תמיכה בדפדפנים:
IE8, IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9, WordPress 3.8, WordPress 3.7
רזולוציה גבוהה:
כן
כולל קבצי:
PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
לא