Expression Photography Responsive WordPress Theme

פרטי נושא

ביטוי הוא נושא חזק מגיב וורדפרס, המתאים ביותר עבור צלמים ותמלילים שמשתמשים בתיקים להציג את עבודתם בצורה יעילה. נושא ביטוי הוא מופעל על ידי Pexeto הלוח המתקדם, המספק טונות של אפשרויות לניהול ולשנות כל היבט של הנושא. עם כל אפשרויות העיצוב בתנאי שאתה יכול בקלות להתאים אישית את המראה של ערכת הנושא ולבנות לך עור owncustom.

דינמי AJAX גלריה (דפים בלתי מוגבלים)

ביטוי כולל גלריה גמישה AJAX עם אנימציות jQuery מדהימה ואפקטים, אשר מגיעה עם הרבה אפשרויות זמינות עבור הפריטים שלה. עבור כל פריט גלריה שיש לך אפשרויות ל:

- באופן דינמי לפתוח מחוון תמונת מסך מלא (ברוחב מלא או בגובה מלא) עם אנימציה jQuery נחמדה, המכיל המון תמונות נוספות המצורפות לפריט (ההעלאה מרוכזת - אתה יכול להעלות הרבה תמונות בלחיצה אחת). - לפתוח Lightbox תמונה כתמונה בגלריה המצורפת לפריט (ניתן להעלות תמונות בכמויות גדולות) - וידאו לשחק בLightbox - תוכן פריט פתוח בדף חדש - לפתוח קישור מותאם אישית בדף חדש

כמו כן יש הרבה אפשרויות הגלריה מספקת, חלק מהם הם:

- גודל תמונה מותאמת אישית - את גודל התמונה כברירת מחדל ניתן לשנות בכל עמוד גלריה. כמו כן, עבור כל תמונה שאתה יכול להגדיר את מספר העמודות והשורות להקצות, כך שאתה יכול לקבל את פריסות שונות (נוף ודיוקן) וגדלים תמונה - דפי גלריה ללא הגבלה - אתה יכול ליצור גלריות רבות ככל שאתה צריך עם סטים של תמונות שונות - טוען חלקי במחוון - טוען תמונות ברקע על חלקים לביצועים מהירים יותר. עובד היטב עם כמות גדולה של תמונות המצורפות לפריט בודד. - שיתוף חברתי - מחווני מסך מלא בגלריה לספק שיתוף אפשרויות, כל כך בקלות אתה יכול לחלוק תמונות הפריטים שלך על הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר. על ידי לחצני ברירת מחדל כלולים לפייסבוק, טוויטר, Google + וPinterest, אך יש גם אפשרות לכלול קוד לחצנים מותאמים אישית. - ניווט מחוון קל - יכולות להיות עיינו תמונות מחוון הגלריה בדרכים שונות - לחץ על עכבר, גלילה של עכבר, מקלדת ולגעת במחוות. - מסנן הקטגוריה AJAX הדינמי (ניתן להפעיל / לבטל כל עמוד)

עיצוב Responsive

הנושא הוא מגיב, כך שהוא נכנס ונראה נהדר על גודל שונה של התקנים - שולחן עבודה, טלפונים ניידים וטאבלטים. כמו כן, מחוון הגלריה המרכזי תומך במחוות אצבע, כך שהוא קל לניווט בין התמונות על מכשירי מגע מאוד.

Skins ללא הגבלה

הנושא כולל אפשרויות לשנות את כל הצבעים העיקריים המשמשים - אתה יכול בקלות לבנות העור המותאם אישית שלך עם הצבעים האהובים עליכם. אתה יכול לראות כמה דוגמאות כאן. בנוסף, הנושא מגיע עם 34 דפוסי רקע שונים שאתה יכול לבחור ומאם אתה רוצה להשתמש ברקע מותאם אישית משלך, הנושא גם מספק אפשרות להעלות תמונה משלך דפוס רקע או תמונת רקע ברוחב מלאה.

ניהול גופן

הנושא מספק ממשק ידידותי למשתמש ליישם החלפת Cufon גופן וגופנים API של Google. להחלפת גופן Cufon אתה גם יכול להשתמש באחד מהגופנים שהנושא מגיע עם orupload גופן מותאם אישית משלך.לגוגל הגופנים שיצרנו סעיף שבו אתה יכול לאפשר לגופנים רבים ככל שאתה רוצה רק על ידי הוספת כתובת האתר API מספקת. אתה יכול לבדוק את סעיף ניהול גופן כאן

אופטימיזציות תצוגת רשתית

יש לנו כלל אופטימיזציות תצוגת רשתית עבור כל הגרפיקה העיקרית המשמשת בערכת הנושא. כמו כן, הנושא מספק אפשרות להגדיר תמונת לוגו מותאם אישית עבור צגי רשתית.

3 גולשים נוספים (שימוש בלתי מוגבל) כלול

ביטוי כולל גם שלושה מחוונים שונים שניתן לכלול בדפים נפרדים - דף מלא widthslideshow שמציג את התמונות ברוחב המלא של החלון, דף מצגת בגובה מלא שמציג את התמונות בגובה של החלון וNivo מחוון, אשר מגיע עם המון אפקטים ואנימציה שונות וניתן להשתמש בם בעמודים רגילים עם תוכן נוסף בהמשך.

לחצנים מתקדמים סטיילינג

הנושא כולל סדרה ייחודית של לחצנים המאפשרים לך להכניס את התוכן מנוסח לאזור העורך שלך באופן ישיר. בדרך זו, אתה יכול בקלות לארגן את התוכן שלך תוך יצירת אותו מבלי לשמור ותצוגה מקדימה של העמוד שלך עם כל שינוי שאתה עושה.

תיעוד נרחב

הנושא מגיע עם תיעוד מפורט, הכולל דוגמאות, צילומי מסך ואת כל ההוראות העיקריות יהיה עליך להתאים אישית את האתר שלך. בנוסף, יש לנו כלל סעיף "למתחילים", שכולל כמה קישורים מועילים על עבודה עם וורדפרס והוראות על מה צעדים שיש לבצע בעת הגדרת הנושא.

תכונות עיקריות אחרות

הודעה פורמטי תמיכה, כולל הפורמטים הבאים: תקן הודעה - כולל תמונה שמופיעה בכותרת וידאו פוסט - כולל וידאו בכותרת גלרית הודעה - כולל מחוון בכותרת Sidebars ללא הגבלה - פונקציונלי דור סרגל הצד דינמי סעיף SEO כלול, המאפשר לך להוסיף מילות מפתח, מבנה כותרת השינוי, שלא לכלול דפים מהצמדה, וכו ' פריסת דף קלה שינוי - עבור כל דף שאתה יכול לבחור בין: Sidebar תקין השמאל Sidebar ברוחב מלא תרגום נושא קל - כל המילים מותאמות אישית בשימוש בתוך הנושא יכול להיות שונה מאוד בקלות מפנל הניהול. גם יש לנו כלל קובץ .po אם ישמשו שפות נוספות. החלפת לוגו קלה עם תמיכת תצוגת רשתית סעיף תיק נפרד וורדפרס תמיכת תפריט 3.0 מותאמת אישית כרטיסיות jQuery טופס יצירת קשר AJAX סעיף סמלים חברותי בכותרת תגובות עם פונקציונליות תשובה (עומק מספר רמות) תפריט הנפתח רב ברמה איבד את האלמנטים בסגנון כלולים PSD קבצים כלולים יישומון בונוס כלול - תיק עבודות הודעות Loader בו מוצגות הפריטים האחרונים בסרגל הצדדי עבודות ונראים דומות בכל הדפדפנים המובילים: האינטרנט Exlorer, פיירפוקס, אופרה, ספארי, גוגל כרום

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
247
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 884
4554 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
30 יוני 2014
עודכן לאחרונה:
15 אפריל 2014
טורים:
4+
תמיכה בדפדפנים:
IE8, IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9, WordPress 3.8
רזולוציה גבוהה:
כן
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן