Fitness Premium WordPress Theme

ברוכים הבאים לכושר - WordPress נושאים Responsive פרימיום

ברוכים הבאים לכל אי, WordPress הנושא "הכושר" החדש שלנו, ואת הטוב ביותר! כושר נוצר בעיקר עבור מועדון כושר או חדר כושר, אולם הדרך שיצרנו את ערכת הנושא זה יעבוד בצורה מושלמת לסוגי עסקים רבים. עם חבילה מלאה של תבניות דף, קודים קצרים, גלריות, הודעה פורמטים ובורר צבע שנבנה בשנת לשנות את המראה כולו של הנושא באמת שזה תהליך פשוט כדי לעשות את זה מושלם לרופא, רופא שיניים, שירות או נושא עסקי.

נוצר עם שיטות עבודה מומלצות קידום אתרים וכל התכונות החדשות של וורדפרס ובכלל להטביע החדש טוויטר, ציטוטים, קטעי וידאו ונגן אודיו, בתוספת יבוא נתוני XML כדי להתחיל, את היכולת יש אתר נדנדה הוא פשוט ומהיר.

בורא כמובן, פשוט לשימוש, לאחר סוג שנכתב מותאם אישית המאפשר לך להגדיר שם, להוסיף המידע הרגיל בעורך WYSWIG, להוסיף גלריות Lightbox, וכו 'קודים קצרים, אלא גם קבוצה של metaboxes כדי לאפשר לך להגדיר את ימים, פעמים , אחוז הבר מיומנות CSS, לבחור מירידה מאוכלסת מראש את התפריט למאמן שלך (או חבר בצוות) כדי להפוך את יצירת דפים ספציפיים חלום.

מאמן, להוסיף בקלות אנשי צוות, מאמנים או מה שאנשים שאתה רוצה באמצעות הודעה מותאמת אישית מסוג שנכתב במיוחד שמאפשר לתמונת תמונה, שם, אישורים, תחביבים, מדליות - מה שאתה רוצה כמו שאנחנו מאפשרים לך להגדיר את הכותרות ומידע ולאחר מכן פעם אחת הוסיף האדם זמין כנפתח לבחור בעת יצירת דף כמובן - סופר קל וגמיש!

תכונות נושא

Wordpress 3.9 תואם שפה מוכנה - קבצי MO / PO כלולים לשנות את האלמנטים אדומים ברירת המחדל באמצעות בורר צבע מנהל עיצוב מגיב למכשירים ניידים מבוסס מוכח המסגרת שלנו, חזקה, סטנדרטים תואם וורדפרס HTML5 ו CSS3 (הגיב בכבדות) הודעה מותאמת אישית לסוג מאמנים (צוות) הודעה אישית לסוג קורסים (כיתות / אירוע וכו ') בר מיומנות CSS המבוסס על רמת קושי כמובן מחווני דף הבית וגלריה הם לסחוב אפשרו 3 סגנונות דף הבית - עם מחוון ולאכלס את האזורים באמצעות בחירות מנהל + תחומי יישומון - עם מחוון ו6 אזורי יישומון לכל תוכן שאתה רוצה - עם מחוון ומציג תוכן קלט רגיל מתחת חבילה מלאה של דפים תבנית רוחב מלאה תבנית סרגל צד ימנית תבנית סרגל צד שמאל דף שגיאה 404 דף יצירת קשר דף חיפוש עמוד Sitemap עמוד הקורסים ' עמוד מאמנים ' דף יצירת קשר הבנייה בפועל SEO הטוב ביותר באופן מלא מקומי עם קבצי מו / פו יבוא נתוני XML המסופק לך להתחיל מהר שילוב סמל חברתי פורמטים הנתמכים כוללים להטביע הודעה טוויטר, גלריה, קישורים, וידאו, אודיו, סטנדרטי, ציטוט שינוי גודל תמונה אוטומטית וגלריות Lightbox נבנה לגלריות wordpress סטנדרטיות באופן אוטומטי 2 ורדפרס הרשום 3 + תפריטים 12 שכבות PSD קבצים עבור דפים ואלמנטים תיעוד PDF נרחב עם צילומי מסך עדכון טוויטר (להוסיף את שם המשתמש - עשה) 7 צורות מופעל על טופס יצירת קשר להכללה קלה בכל מקום (מנוסח באופן מלא) נבנה בקודים קצרים באמצעות העורך כוללים כפתורים / כרטיסיות / אקורדיונים סמל ועמודות וכו ' לוחות עץ מנהל אופציה לא ממותגת יישומונים Sidebar ללא הגבלה בדפים רבים ושונים תמיכה המסופקת בגאווה לבעיות התקנה / אך לא להתאמה אישית (זמין במחיר)

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
202
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 839
1150 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
10 יולי 2014
עודכן לאחרונה:
28 אפריל 2014
טורים:
4+
תמיכה בדפדפנים:
IE8, IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9
רזולוציה גבוהה:
כן
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן