FooCamp: Conference WordPress Theme

נושא FooCamp הוא פתרון אידיאלי לכל מי שמארגן כנס או barcamp. נושא בנה בתכונות המאפשרות לך בקלות להגדיר את לוח הזמנים של תכנית הכנס בחדרים שונים ובמיקומים, פרטי רמקולים, מדור שאלות ותשובות וספירה לאחור נחמדה.

מנהל רב עוצמה מאפשר לך לשנות את המראה ותחושה של האתר, צבעים ורקעים. שלנו תכונות מובנות מותאמת אישית ואפשרויות פריסה וצבע ללא הגבלה ייחודית יעזור לי החנות שלך להתבלט מTheme הקהל יכול לשמש גם לאתרי אינטרנט של חברה או עסק רגיל.

נושא כולל רב שכבתי המהפכה Slider, צבעים בלתי מוגבלים, פריסות תיק שונות, הודעה מותאמת אישית סוגים, ווידג'טים מותאמים אישית, טונות של shortcodes, קידום אתרים מותאמים. הכול מוכן לבנות את אתר האינטרנט שלך. נושא תומך באופן מלא WPML תרגום תוסף המאפשר לך ליצור אתר אינטרנט בכל שפה.

נושא מגיע גם עם תמיכת לקוחות ושירות לאחר רכישה. אנחנו נעשה את מיטב יכולתנו כדי לענות על כל השאלות שלך באופן מקצועי. לרכוש את הנושא הזה עם הביטחון בידיעה שאנחנו תמיד נהיה כאן כדי לענות על כל השאלות שלך. מסגרת תבנית & MVC תהיה תחת פיתוח מתמיד. לרכוש את ערכת הנושא ולקבל את כל העדכונים בחינם.

תכונות אחרות שווה להזכיר:

אתה יכול בקלות גיבוי כל נתוני והגדרות מנהל פריסות תיק רבות שניתן להשתמש בם בכל דף. סרגל צדדי מוכן יישומונים & תחתונה מטמון תמונה ותבנית עבור ביצועים טובים יותר שילוב של Google Analytics וגוגל מפות שדה CSS מותאם אישית לסגנונות משלך עדכוני תיעוד והאחרונים נגישים ישירות מפנל ניהול wordpress שלנו נושא בנוי על מסגרת MVC החזקה שלנו זה אומר שעיצוב HTML מופרד לחלוטין מPHP האחר. ביצוע עדכונים לא יכול להיות קל יותר.

Unique Custom Built Features, everything you need to build a perfect conference website. Click here to find out more

Modern responsive/adaptive design that looks perfectly on major mobile devices and tables. Theme will adapt to your smaller screen automatically.

Unlimited color settings for almost everything using our easy to use admin panel. Ability to upload your own logo, backgrounds, icons and other images. Everything is styled – tables, headers, paragraphs, images, lists, etc. You won’t need to do it yourself.

Revolution Slider features tons of unique transition effects, an image preloader, video embedding, autoplay that stops on user interaction and lots of easy to set options to create your own effects. 16 Customizable transitions, Drag & Drop admin, it comes included in the theme. Feel free to read more about Slider Revolution on the following url.

Easy and user friendly admin panel allows you to do a lot of customizations without knowing any HTML or CSS. Colors, images, widgets, sliders, portfolios, galleries,... almost everything can be customized and configured via admin panel. Final website is in your hands.

Many many ready to use shortcodes for professional looking pages in no time. Shortcodes generator can be launched directly from WYSIWYG editor.

Multilingual support – Theme supports WPML plugin, you can translate your website to any language. PO files are included in the zip file. You can get the WPML plugin from the following url.

Full package – Demo XML content, PSD files and online documentation. Everything is as part of the package. Admin branding section allows you to upload your own logo, colors & texts into wordpress admin. Individual admin options can be turned off using config.php file including AIT Dashboard which makes the admin White Labeled.

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
247
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 884
510 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
13 יולי 2014
עודכן לאחרונה:
24 מרץ 2014
טורים:
4+
תמיכה בדפדפנים:
IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.8, WordPress 3.7, WordPress 3.6, WordPress 3.5
רזולוציה גבוהה:
לא
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן