Gonzo – תבנית וורדפרס בעיצוב אסתטי, ריספונסיבי ומתאים במיוחד למגזין

קח את הבלוג שלך לרמה הבאה עם גונזו

בין אם אתה רוצה לתת לי הבלוג הישן המאובק שלך מעיל חדש של צבע או טובע בים של הודעות וקטגוריות, גונזו הוא כאן כדי להציל אותך.

לפשט ולהציג את התוכן שלך באופן נגיש, הגיוני ויפה.

מגיב ועתיד תואם

גונזו בנוי עם HTML5 / CSS3 הסמנטי ומגיב לחלוטין. לא רק שזה מגיב אבל זה גם שומר שמגזין מרגיש ממש עד גדלי מסך ניידים. כמעט כל אלמנט טיפוגרפיים כבר צבט בלי סוף לגדלי מסך שונים כדי לוודא שהוא נראה נהדר לא משנה מה המכשיר.

מערכת סקירה

קל לשימוש מערכת ביקורת, עם תמיכה בשני כוכבים ודירוגי אחוז. יש לך גם את האפשרות למקם את הסקירה בחלק העליון או התחתון של ההודעה.

נוסף על כך, הביקורות והודעות אחרות חולקות את אותה טקסונומיה (מערכת קטגוריה). אתה יכול לערבב את הביקורות בתכנים האחרים שלך או להפריד ביניהם; זה השיחה שלך.

פריסות גמישים

רוצה בלוגים פשוטים שאתה הקים בדקות? גונזו יש לך כיסוי. רוצה את הגמישות של ארגון המוני עצומה של תוכן בצורה פשוטה, ברורה והגיונית? כן, יש לי גונזו של הגב שלך גם שם.

ישנם שני סגנונות עיקריים של בלוגים. נוסף על כך הם חמישה מודולים פריסה שונים, כי אתה יכול לבחור בין יותר פריסות מורכבות. ריווח ברור והגיוני, בשילוב עם היררכיה טובה יבטיח שגם שוכן מערות fustiest לא יהיה בעיה לנווט את הבלוג שלך.

תוכן קריא נגיש

קריאות ונגישות צריכים להיות דאגה העיקרית בעת בחירת ערכת נושא מגזין וגונזו לא לאכזב. היררכיה טיפוגרפית ברורה ותאימות מכשיר צולב תבטיח כי לא יהיה לך רק להגיע ליותר אנשים, אותם האנשים לא יצטרכו לפזול או להתעסק עם זום על המכשירים הניידים שלהם.

כמו גם ש, יש גם קובץ .po ללוקליזציה.הנושא משתמש בגוגל גופנים ולכן הוספת ערכות תווים שונות (לדוגמא: קירילי) הוא דבר פשוט.

תמיכה מקצועית

כמו כל סופר ראוי לשמם בשוק זה, אני לוקח את התמיכה ברצינות רבה. אם אתה זקוק לעזרה או רוצה לצפות בתצוגה מקדימה מערכת התמיכה שלי (אין צורך לרכוש) אתה יכול להירשם כאן: http://omc.ticksy.com/

תכונות מובחרים אחרות

תואם עם Adpress תוסף: לפרסום תגובה, גונזו הוא 100% תואם עם Adpress מCodeCanyon תקין מהקופסה (לא כלול).

תגובות פייסבוק וורדפרס: יש לך את האפשרות של שימוש הערות פייסבוק כדי לקבל עוד הישג ​​יד או להשתמש בהערות WP לשמור על אנונימיות.הבחירה היא שלך.

ארבעה פורמטי הודעה: בחר מתוך סטנדרטי, אודיו (עם Soundcloud), וידאו (embed) וגלריה.

GUI קודים מקוצרים: כפתורים / מערכת דיאלוג ידידותי למשתמש. אין צורך להקליד או לזכור shortcodes.

יישומונים כלולים: מאווררי פייסבוק, Socialbox מונה, וידאו, הודעות אחרונות עם תמונות ממוזערות, באמצעות כרטיסיות יישומון (תומכים בכל סוגי יישומון) ופליקר יישומון.

דף מחובר מחבר: דף מחבר ייעודי עם סמלי מדיה חברתית משולב ישירות לתוך לוח המשתמש בלוח המחוונים WP.

בנושא קרינה: גונזו הוא עכשיו תואם עם תוסף הפורום בנושא הקרינה.

דף ביקורות הטוב ביותר: נכון לגרסה 1.5 יש דף ביקורות הטוב ביותר ויישומון (שניהם לסינון לפי קטגוריה).

Gonzo - Clean, Responsive WP Magazine

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
202
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 839
7100 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
11 יוני 2014
עודכן לאחרונה:
14 מרץ 2014
טורים:
2
תמיכה בדפדפנים:
IE8, IE9, IE10, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9, WordPress 3.8, WordPress 3.7, WordPress 3.6, WordPress 3.5
רזולוציה גבוהה:
לא
כולל קבצי:
PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן