HERO: A No-Nonsense Mobile WordPressTheme

HERO: WordPress נושא הנייד סופר נקי

היי ותודה על התעניינותך בגיבור! נושא זה נועד להיות סופר פשוט לשימוש, עדיין מספק המון פונקציונלי. האם לבקר התצוגה המקדימה החיה ולקרוא את הדף הזה כדי לקבל סקירה מקיפה יותר של מה שיש לו את הנושא להציע, אבל כאן הם רק כמה רגעי שיא מהירים:

פועל לצד אתר שולחן העבודה שלך מוכן ללוקליזציה "להתקין כמו יישום אינטרנט 'על iOS צורות תפריט ייחודי להפליא, תגובה / קשר מגע / לסחוב גלריה ערכות צבעים מרובות מגוון רחב של shortcodes מאוד להתאמה אישית תיעוד מקיף .. לגלול למטה כדי לגלות הרבה יותר! עשירות בתכונות: תכונת הרשימה כל אדיר

פועל לצד נושא שולחן העבודה הקיים שלך פונקציונלי "להתקין כמו יישום אינטרנט 'על iOS (עם להתקין מסכי פתיחה + סמלי הפקודה,!) מוכן לתרגום / לוקליזציה (. מו,. קבצי PO כלולים) נבדק על iOS, אנדרואיד, Windows Phone, כמו גם דפדפנים שולחניים כולל ערכות נושא עבור שני תוספי מחוון שונים מגע / לסחוב גלריה (PhotoSwipe המותאם אישית) תומך בפורמטים 9 הודעה, להשלים עם האפשרות של תמונות רקע (מלבד, קישור, גלריה, סטטוס, ציטוט, תמונה, וידאו, אודיו, צ'אט) צורה מאוד ייחודית, אנימציה בעדינות jQuery תגובה טופס יצירת קשר עם jQuery אימות טון של shortcodes מאוד להתאמה אישית (התראות, חוצצים, כפתורים וכו ') .. בתוספת .. shortcodes ל-YouTube, Vimeo, Ustream, DailyMotion, Blip.tv.. .. וshortcodes בקלות הצבת תוכן בעמודות (טקסט, תמונות, כמו גם וידאו) סמלים מוכנים לתצוגה רשתית כלי רקע מותאם אישית אפשר; לשנות את הצבע / תמונת הרקע של ערכת הנושא בשניות (תריסר תמונות רקע כלולות) עיצוב נוזל מגיב באופן מלא (כל דבר, החל טפסים ושדות לתפריטים ותוכן מוטבעים משתנה באופן אוטומטי כדי להבטיח שהאתר שלך נראה במיטבו בכל מכשיר ורזולוציה זה להיות שנצפו על) תיעוד מאוד יסודי PSD כלול נושא ילד מוכן לעריכה כלולה

נבדק באופן מלא: iOS, אנדרואיד, טלפון Windows, דפדפנים ואפילו שולחן עבודה

גיבור הוא נושא מגיב באופן מלא ונבדק בכמה דפדפנים על פני מספר מערכות הפעלה והתקנים. אז אם האתר שלך הוא ביקר מלוח או טלפון חכם, אתה יכול להיות סמוך ובטוח התוכן שלך יהיה נגיש במהירות ובקלות.

HERO פועל לצד נושא שולחן העבודה הקיים שלך

HERO פועל לצד נושא שולחן העבודה הקיים שלך ובקלות יכול להיות מוצג לסלולרי ו / או המבקרים לוח היחיד שלך. כדי לקבל את יד מבט ראשון על הנושא, להשתמש במכשיר לך לסרוק קוד QR להלן ובקר באתר הדגמת החיה:

 

You may also be interested in our Jumbo menu plugin:

Install as a web app (use your own splash screens and icons)

As a part of the theme’s default functionality, HERO can be installed on your iOS device as a web app. Upon arriving on your site, a handy prompt alerts your visitor to add the site to their Home Screen, meaning your site will be just a single tap away.

You can also add your own custom icons and splash screens that the web app will make use of, as illustrated by the included default images below:

HERO comes with a customized version of PhotoSwipe, the popular touch-enabled gallery system, which integrates absolutely seamlessly with WordPress. Let your visitors swipe, pinch and zoom their way through your images!

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
112
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 749
268 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
14 יולי 2014
עודכן לאחרונה:
11 פברואר 2014
טורים:
1
תמיכה בדפדפנים:
IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9, WordPress 3.8, WordPress 3.7, WordPress 3.6, WordPress 3.5, WordPress 3.4
רזולוציה גבוהה:
כן
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן