Hostme v2 Responsive WordPress Theme

V2 Hostme הוא עיצוב נקי ומינימאלי מגיב בנוי עם קידוד וקל לשימוש קודים מקוצרים עם המון תכונות בזה HTML5 & CSS3. לאחר עבודה קשה של צוות שלנו אנחנו צריכים ליישם תכונות רבות בנושא זה מה שהופך את הפרויקט שלך לקל יותר וטוב יותר מאשר לפני ויכול לשמש לאתרים רב כגון אירוח, עסקים, תיק, ואחרים, כמו גם.

בלוק התוכן העיקרי מונח לפני הצדדי ללא קשר לעמדה הצדדית, ולכן הוא זחל ראשון על ידי מנועי חיפוש, כך שזה אופטימלי SEO. יש v2 Hostme טונות של תכונות כמו גולש בכל דף. צבעים ללא הגבלה, תיקים ללא הגבלה בלי או עם סרגלי צד, sortable תיק, +500 גופני Google, 9 יישומונים מותאמים אישית ועוד הרבה הרבה יותר ...

נושא רשימת תכונות

Flex Slider תוסף שעות של עסק שווה $ 12 Planbox מחוון תוכנן במיוחד עבור אירוח תמונה סטטית Slider להגדיר את התמונה סטטית עם או בלי קישור חיצוני וידאו השלב Slider וידאו Slider תומך קודים מקוצרים. תומך YouTube וVimeo מדי. 2 סגנונות כותרת צבעים ללא הגבלה Sidebars ללא הגבלה 350+ סמלים מFontawesome סדר תצוגת תיק (ID, שם, לספור, בסדר תפריטים) תיקים רגיל תיק עמודה 1 תיק 2 טור תיק 3 טור תיק 4 טור תיק רגיל עם סרגל צד 4 סוגי תיקי השקעות (תמונה, Sideshow, וידאו) תיק sortable טור 1 sortable 2 טור sortable 3 טור sortable 4 טור sortable תיק sortable עם סרגל צד אירועי סוג מותאם אישית הודעה תבנית רשימת אירועים קרוסלת רשימת אירועים אירועי דף בודד תיק קרוסלה המלצה קרוסלה אפשרות השמאלית של הסרגל הצידי אפשרות Sidebar תקין אפשרות דף רוחב מלא הקצאת מחוון לכל דף. פירורי לחם השבת לכל דף שאתה רוצה השתמש שמאל / Sidebar עבור כל דף שאתה רוצה הוסף צבע רקע כותרת משנה לכל דף בחר תמונת כותרת משנה של רקע או צבע לכל דף. הוספת תמונת רקע לכל דף. +500 אינטרנט גופני Google צוות הצגת קודים מקוצר החברותי של בלתי מוגבל כותרת תחתונה widgetized כוללים קופסא קצר עם סמל מותאם אישית שירותים עם קוד קצר סמל fontawesome שירותים עם קוד קצר סמל מותאם אישית קוד קצר הגופן המותאם אישית של Google לוגו מותאם אישית Admin כניסה נשמע סוג הענן קצר HTML נשמע סוג הענן קצר פלאש סרגל התקדמות אופקי סרגל ההתקדמות הקיפה הגופן המותאם אישית הפנים Uploader Styler מפת גוגל עם צבעים מותאמים אישית אפשרות מותאמת אישית מחוון שבו אתה יכול להוסיף גולשים במפלגה 3. הדגמת Spacer קצר עם שוליים ניו Fancybox קצר 4 מחלקים דקים, שומן, מנוקד ומקווקו מחלק עם צבעים מותאמים אישית בלוג ההודעה Meta ON / OFF בלוח אפשרויות נושא בלוג ההודעה Meta ON / OFF בפוסט בבלוג קצר. בורר קטגוריות מרובות מחוונים ממוסגר Box קצר עם 2 סגנונות פנסי אמפרסנד קצר סגנונות גולת כותרת פריסת סעיף רוחב מלאה עם צבעי רקע תצוגת רשימות המלצה בר דביק על גבי 7 Widgets המותאם אישית טוויטר Flickr הודעות פופולריות הודעות אחרונות יצירת קשר טופס יצירת קשר חברותי של המלצות הגשת המלצות סוג מותאם אישית הודעה תיק המלצות אירועים Slider תגובות ריבוי ההליכים של מותאמים אישית קודים מקוצרים 100 של תיק יחיד עמוד עם גולשים בקובץ מצורף פורמטי הודעה 9 (רגיל, מלבד, אודיו, קישור, תמונה, גלריה, ציטוט, סטטוס, וידאו) נבנה בקודים המקוצרים גנרטור. אפשרויות מתקדמות לוח (יבוא או יצוא להגדרות אפשרויות.) פריסת סגנון בלוג רקעים מותאמים אישית כותרת כותרת משנה כותרת תחתונה טיזר פריסה מתוחה וBoxed Shortcode Google Map (דה מרקר מרובה) תיעוד נרחב נושא ילדים תואם לוקליזציה מוכנה וורדפרס MU תואם וורדפרס 3.8.1 מוכן

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
202
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 839
593 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
6 יולי 2014
עודכן לאחרונה:
4 אפריל 2014
טורים:
2
תמיכה בדפדפנים:
IE8, IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9, WordPress 3.8, WordPress 3.7, WordPress 3.6
רזולוציה גבוהה:
לא
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, CSS Files, JS Files, PSD
ווידג’טים מוכנים:
כן