Inovado – Retina Responsive Multi-Purpose Theme

 

Inovado הוא נושא וורדפרס אולטרה מגיב באיכות רשתית מוכנה שכולם ירצו. זה נושא מדהים תכליתי פרמיה עם הגדרות התאמה אישית רבות עוצמה שמסייע לך להפוך את Inovado לתוך הכלי העסקי הייחודי שלך.

זה מאוד אינטואיטיבי לשימוש ומוכן לחלוטין לפעול מחוץ לקופסה. זה הכל בחבילה אחת כולל את המהפכה מחוון התוסף מדהים (15 ערך $), יכולת התאמה אישית בלתי מוגבלת, שילוב עיצוב WooCommerce מלא, סמלי פרמיה (ערך $ 59), אפשרויות טיפוגרפיים עם מעל +500 גופני Google, מאות אפשרויות כדי להפוך אותו משלך , טונות של קודים קצרים שימושיים ופריסות דף מוגדרים מראש כדי להתחיל בזמן קצר! עם Installer בלחיצה אחת שלנו, תיעוד מקיף ומדריכי וידאו שאתה מקבלים את נקודת ההתחלה המושלמת עבור תיק ההשקעות שלך הבא באינטרנט, פרויקט שותפים, אתר עסקי או מגזין מקוון.

 

וורדפרס 3.5 נבדק באופן מלא! 100% וורדפרס נושאים באופן מלא מגיב (אתה יכול בקלות להפוך אותו on / off) רשתית מוכנה - גרפיקה חדה אולטרה במסכים החדשים ביותר (HD) עדכונים חינם לכל החיים דגש חזק על שימושיות קל להתאמה אישית מלאה - בקלות לשנות את צבעו של כל אלמנט שאתה רואה! +500 Google גופנים כלולים, פנו לגורמים שונים באמצעות אפשרויות נושא מוכן לתרגום (קבצי .mo .po / כלולים ההפעלה / כיבוי של כל אלמנט שאתה רואה ולבנות מאות עיצובים שונים סמלי פרימיום כלולים (59 ערך $) 260+ סמלים מדהים גופן כלול בלחיצה אחת התקנת הדגמה בסיס SEO הגדול מובנה (תואם לתוספי SEO ביותר כמו קידום אתרים על ידי Yoast) HTML5 & CSS3 מוכן תואם Theme הילד (נושא ילד דמה כבר כלול) 25+ טרום מוגדר עמוד פריסות לבית (14x), אודות, שירות, שאלות נפוצות, תמחור, דרושים, תיק, תכונות, לתקשר ועוד! טפסים מנוסחים לחלוטין עם יצירת קשר-Form-7 תוסף כלול מנהל אפשרויות נושא מתקדם (לא ממותג!) רקעים מותאמים אישית בכל עמוד אפשרי (דפוסים, תמונות מסך מלא או צבע מוצק) תשומת לב תופס בר יכול להיות מלא עם טקסט או יישומונים ברים צד בלתי מוגבלים עבור כל עמוד אפשרי מדהימים jQuery שיפורים ביצועים משופרים Google Maps כלול (מפות מרובות בכל עמוד אפשרי) בחר מ5 פריסות כותרת שונות גרסאות פריסה רחבות וקופסות

the-ultimate-wordpress-theme

features

qrcode

The Inovado Premium Theme makes it easy to fully customize the Layout, Colors and Style within minutes. Due to its superb flexibility of its framework, it allows you to create unique Websites for many purposes like Magazine, Blog, Portfolio, Creative or Business.

Change the overall Design in minutes (view Screencast) 5 different Header Styles Sticky Headers for all Header Styles (Live Preview now online Wide and Boxed Layout Versions Easily change the color of EVERY Element you see! (Admin Panel Screenshot) 500+ Google Fonts included, applied to different elements via Theme Options Panel Turn on / off nearly every Element you see and build hundreds of different designs Use Custom Backgrounds on every Page (even Fullscreen Images) Choose from 7 custom Title Bar Styles per page (TitleImageSliderClean Head)

Unlimited Customizability

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
247
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 884
11196 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
26 יוני 2014
עודכן לאחרונה:
10 יוני 2014
טורים:
4+
תמיכה בדפדפנים:
IE8, IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9, WordPress 3.8, WordPress 3.7, WordPress 3.6, WordPress 3.5, WordPress 3.4
רזולוציה גבוהה:
כן
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן