King Size – Fullscreen Background WordPress Theme

WP קינג הוא גרסת וורדפרס של תבנית HTML הנמכר ביותר

PERFECT הרב תכליתי וורדפרס התבנית!

הפתרון האידיאלי עבור אמנים, בלוגרים, עסקים, מעצבים, צלמים ועוד. לעשות את הטוב ביותר של רקעים, תיקי מסך מלא ו5 תיקים ייחודיים מאוד לבחירה. צור כל דף ולפרסם עם רקע, מחוונים, קטעי וידאו ייחודיים ועוד שיסייעו לה לעמוד בנפרד מדפים / הודעות אחרות.

פורומים לתמיכת הקונה

תמיכת קונה היא יום שני זמין עד יום שישי בפורומי התמיכה שלנו בלבד: http: //www.ourwebmedia.com/support - ההרשמה נדרשת. לכל שאלות מראש מכירה אנו ממליצים לך להשתמש בהערות יער נושא ואנחנו בשמחה תענו בתוך בדרך כלל 48hrs.

להתאמה אישית

כולל מגוון רחב של אפשרויות, גודל המלך יכול להיות מתאים כדי להתאים לכל שימוש מסוים. מציע לך חמישה סגנונות גלריה שונים מאוד (כולל 4 סגנונות פריסה נוספים לColorBox, FancyBox וprettyPhoto), עם יכולת בלוג על התמונות שלך (מומלצות לצרף תמונות) ועוד

ניהול גלריה מעולם לא היה כל כך קל

יצירת גלריה או תיק לא יכול להיות קלה יותר. אתה פשוט להעלות את התמונות שלך באמצעות מדיה גלריה (כל המוסבר בתיעוד) ובאופן אוטומטי את התמונות האלה מומרות לסוג הגלריה שבחרת עבור הדף הספציפי. אין שלבים נוספים, פשוט להעלות את התמונות שלך ולחץ לפרסם.

תיעוד עזרה מורחב עם מדריכי וידאו

ובכן מתועד וידידותי למשתמש, הכולל גם 8 הדרכות וידאו כדי ללוות אותך באמצעות מגוון רחב של צעדים (למרות שאנחנו חייבים להתנצל על הצליל באיכות, אלה יהיו קבועים בקרוב). אם בכל עת שאתה מבולבל ידי משהו צור איתנו קשר; אנחנו כאן כדי לעזור.

ועוד הרבה יותר

תמונה ווידאו רקע מסך מלא: וידאו YouTube וידאו Vimeo וידאו MP4 תמונות רקע בודדות גולש בתמונה מרובה ללא הגבלה גולשים וברקע תמונה להגדיר תמונת רקע גלובלי המשמשת הודעה מסוג המותאם אישית דף הבית מחוון עם אפשרויות רבות לשליטה כלולה ברקעים שלך! Resizers תמונה אופציונאלי: Aqua-Resizer (ברירת מחדל), Timthumb ותמונת WP Resizer. פנל אפשרויות נושא מתקדם (ראה צילומי מסך) כלול עם רכישה היא הפרמיה "Fullwidth נגנו אודו" התוסף וורדפרס על ידי Radykal. 5 גלריות שונות כדי להציג את העבודה שלך: Colorbox - דוגמא (2columns) FancyBox - דוגמא (2columns) Galleria - דוגמא (2columns) prettyPhoto - דוגמא (2columns) slideViewer - דוגמא (2columns) גלריות ו / או בלתי מוגבלים להשתמש פעמים מרובות אפשרות להשתמש בקודים מקוצרים או תבניות דף עם אפשרויות רבות לשליטה כלולה בגלריות שלך! אישית תיק הודעה מסוג: להציג את שני תמונות וקטעי וידאו תומך פלאש תומך מטביע תומך Quicktime תומך HTML5 תומך YouTube תומך Vimeo תומך MP4 מנהג קראו עוד קישורים קישורים מותאמים אישית עבור תמונות מוקטנות הפעלה / ביטול Lightbox עם אפשרויות רבות לשליטה כלולה בתיקים שלך! הערות משורשרות נתמכות צור קשר עם תבנית הדף וקודים מקוצרים המותאם אישית טוויטר יישומון המותאם אישית לתקשר יישומון מנהג הגלריה יישומון סגנון והתאמה אישי של המסך וורדפרס כניסת ברירת המחדל מספרים מקוצרים: טור קודים מקוצר טפסי יצירת קשר בלתי מוגבלים גלריות ללא הגבלה Google Maps ללא הגבלה קודים מקוצרים וידאו (JWPlayer) תמונת מערך קודים מקוצר קופסות התראה / הודעה לחצנים קוד קצר בלוג Dropcaps קוד קצר גלריה הבהרה האינטראקטיבי (Toggle, כווץ ..) קודים מקוצרים תיק קצר קודים מקוצרים בטבלת תמחור 3 קודים מקוצרים לוח שונים ... ועוד, שכולם customzible בשימושים ודרכים רבים! חותרת להגיע לבלוגרים: תמונה מומלצות נתמכת (עם מספר רב של תמונות) עשיר קטעי טקסט מעוצב או קטעי תכנית Lightbox אופציונאלי עם תמונות מומלצות פריסות להתאמה אישית (עם או בלי סרגל הצידי) רקעים מותאמים אישית, גולש וקטעי וידאו כמו רקעים (ייחודיים לכל הודעה) ... ואפשרויות רבות לשליטה יותר בתוך כתיבת הלוח שלך! Sidebars מוכן יישומון ותחתון צור Sidebars ללא הגבלה לשני עמודים והודעות לוקליזציה לשפה עם Poedit משתמשת Aqua-Resizer עם אפשרויות לשימוש Resizer תמונת Timthumb וWP נבדק עם Jetpack נבדק עם WPML / תומך WPML נבדק עם טופס יצירת קשר 7 אפשרויות תפריט הסתר / הצג גיבוי אפשרויות נושא כולל גופני אינטרנט גוגל: גופן ברירת מחדל הוא PT Sans האלגנטי בחר מתוך למעלה מ +500 גופנים זמינים יציבות חוצה דפדפן וקוד חוקי בעומק הדרכות תיעוד וידאו!

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
225
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 862
15700 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
25 יוני 2014
עודכן לאחרונה:
25 אפריל 2014
טורים:
1
תמיכה בדפדפנים:
IE7, IE8, IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9, WordPress 3.8, WordPress 3.7, WordPress 3.6, WordPress 3.5, WordPress 3.4, WordPress 3.3, WordPress 3.2, WordPress 3.1, WordPress 3.0
רזולוציה גבוהה:
לא
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, HTML Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן