Luxuos

Luxuos הוא נושא חזק וגמיש שהוא מושלם הן למשתמשים ללא כל רקע בתכנות ומומחים.

זה יאפשר לך להגדיר את האתר שלך במהירות ובקלות, ואתה יכול לצבוט אותו לדרישות הספציפיות שלך דרך המשתמשים פנל ניהול ידידותי ורב עוצמה.

הנושא בנוי על המסגרת החדשה שלי הסלע המוצק שמספקת כמה שיפורים משמעותיים מנהל WP, מהירות מעולה, המון תכונות וקוד איכותי.

ליצור אתר אינטרנט מדהים ומקצועי במהירות ובקלות עם Luxuos.

תכונות עיקריות

גולשים בזמן:

גולשים בכל דף / פוסט מחוונים שונים בכל עמוד / הודעה האקורדיון Slider, זמין בגבהים מוגדרים מראש הבאים: (לחץ כדי לראות ההדגמה) 200px, 250px, 300px, -350 פיקסלים, 400px, 450px Nivo Slider, זמין בגבהים מוגדרים מראש הבאים: 200px, 250px, 300px, -350 פיקסלים, 400px, 450px 3d Rotator באנר, מחוון להעיף 3D מפואר עם אפקט צל מציאותי להציג את ההדגמה דבר Slider, תומך בכל סוגי התוכן (וידאו inc) ויכול להתאים לכל תוכן גובה לכל שקופית. ניתן להשיג בגבהים מוגדרים מראש הבאים: 200px, 250px, 300px, -350 פיקסלים, 400px, 450px גמישות:

גמישות גופן מרשימה.הנושא משלב גרסה משופרת של תוסף cufon קל שלי. באפשרותך: להעלות וליצור גופני cufon חדשים לגמרי מבפנים מנהל הקצאה כל הגופנים בנפרד לכל אחד מהאלמנטים cufon קיימא (ברירת מחדל (כל תחומי cufon, H1, H2, H3, H4, H5, סרגל העליון nav ילדים פס ניווט העליון, כותרות כהות, כותרות אור, שינוי צבע באמצעות מוסקי צבע לכל אלמנטי cufon קיימא, בתוספת גוף טקסט, טקסט קישור וטקסט קישור לרחף שנה גודל גופן עבור כל אלמנטי קיימא cufon, בתוספת גוף טקסט וטקסט קישור Fouc (הבזק של תוכן unstyled) לתקן את כלל רקע: 16 וריאציות צבע של מערבולות הרקע. צבע רקע של הכותרת כהה הוא מתכוונן באמצעות בורר צבעים sidebars ללא הגבלה Sidebars סופר לך לעקוף את כל סרגל צדדי (בכל עמוד / הודעה בפרט) עם או סרגל צד אחר או עורך ויזואלי נוסף כותרת יכולה להיות כותרת ברירת מחדל, כותרת ברירת מחדל בתוספת שטח נוסף, צדדי, או שטח נוסף (בכל עמוד / הודעה בפרט) כבה את הכותרות כהות ברירת מחדל ולהשתמש בכותרות רגילות תיקים:

, עמודת 1, 2 טור סינון, 3 עמודות, 4 עמודות, עמודה 5, עמודה 6, 7 טור, 8 עמודה מעומד, עמודה 1, 2 עמודות, 3 עמודות, 4 עמודות, עמודה 5, 6 עמודות, 7 טור, 8 עמודה עמודים:

שולחנות תמחור אודותינו שירותים המלצות מגע 2 טור רגיל (סרגל צד ימני) רוחב מלא התהפך 2 עמודה (משמאל סרגל צדדי) בלוג עם מחוון * חדש כל פריסות התיק עם כל מחוון גודל כל פריסות הגלריה עם כל מחוון גודל shortcodes:

מעל 100 shortcodes סגנון קודים מקוצר תמונה / וידאו קודים מקוצר JQuery קודים מקוצר קודים מקוצרים פריסה קודים מקוצרים יישומון גלרית קודים מקוצר Admin:

מהירות Nav לוח Sidebars + ללא הגבלה סופר Sidebars עוצמה לוח אפשרויות יישומונים:

8 יישומונים שימושיים כלולים. תמיכה וסטיילינג לכל יישומונים Wordpress סטנדרטיים כלול גם, לבדוק את דף המבחן הזה כדי לראות את כולם בפעולה.

Flickr הבלוג של מיני הודעות אחרונות הודעות קשורות פופולרי הודעות מודעה 125 טופס יצירת קשר יצירת קשר תרגום מוכן:

נושא זה הוא תרגום מוכן,. מו ו. קבצי PO כלולים תכונות אחרות

גדלי תיק אינטליגנטי / גלריה. (הנושא יבחר את התמונה בגודל הטובה ביותר עבור התבנית / העמודות שנבחרו) חול טובעני סינון תיק + ליצור וסינון לפי סוגים בלתי מוגבלים מסנן טופס יצירת קשר עם עבודה אימות (זמין כיישומון + קוד קצר) מעל 50 סמלי מדיה חברתית שנבנו ב( הזינו את כתובת האתר שלך והם יראו בחלק העליון של האתר) PrettyPhoto Smoothscroll shortcode העליונה WP3 תפריט

 

Selected Screenshots

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
202
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 839
784 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
13 יולי 2014
עודכן לאחרונה:
15 אוגוסט 2014
טורים:
תמיכה בדפדפנים:
IE7, IE8, IE9, IE10, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.6, WordPress 3.5
רזולוציה גבוהה:
לא
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן