Max Mag – Responsive WordPress Magazine Theme

 

נושא, תקשורת מקצועית עשירות בתכונות ומגזין. מקס Mag הוא באופן מלא מגיב, רשתית מוכן ותואם עם WooCommerce ובנושא קרינה. זה כולל גם צבעים בלתי מוגבלים, "דביקה" שורת תפריטים, מחוון בכל עמוד קטגוריה, 5 יחידות מודעות שונות (כולל תמונת רקע ומודעות להתקנים ניידים), בדף הבית של הגרירה והשחרור, 16 יישומונים מותאמים אישית, כותרות תכונה משנית, SEO ידידותי וכל כך הרבה יותר!

תכונות עיקריות

עיצוב מגיב - מקס Mag מתאים הפריסה שלה המבוססת על המכשיר שהוא מתבצע לצפות ב. משמעות הדבר היא התוכן של הנושא יהיה קל לקריאה וקלה לניווט בין אם הוא מתבצע לצפות בשולחן עבודה של מחשב, מחשב לוח או במכשיר נייד.

Retina מוכן - הנושא והתמונות שלה נראים חדים ופריכים בהתקני רשתית מוכן!

צבעים ללא הגבלה - שימוש בבורר הצבעים המותאם אישית של מקס Mag, אתה חופשיים לבחור בכל צבע כצבע העיקרי נושא, נוסף לצבע רקע תפריט הראשי ואחד לקישור הצבע העיקרי.

מחוון בדפי קטגוריה - אין דפי קטגוריה משעממים יותר עם ​​רשימה של ההודעות האחרונות. מקס Mag נותן לך מחוון כדי להציג ההודעות האחרונות שלך בדפי הקטגוריה שלך!

הודעה & Page מצגות -Max Mag מנצל Theia הודעה מחוון כדי לתת לך מצגות דינמיות בהודעות והדפים שלך. עכשיו, אתה יכול להגדיל את כמות דפים נצפים והופעות מודעה תוך מתן תוכן מעולה, מאורגן במצגת נוזל.המצגת מגיעה עם סט של אפשרויות הכולל את היכולת כדי לטעון מחדש את הדף עם כל שקופית להופעות מודעה להגדיל.

שורת תפריטים "דביקה" - מקס Mag מגיע עם "דביקה" שורת תפריטים שתמיד תישאר בחלק העליון של חלון המכשיר שלך כמו שאתה לגלול את הדף למטה לניווט קל ומהיר.

5 יחידות שונות של מודעות - מקס Mag לוקח את מלוא יתרונות של שטח מודעה כדי לתת לך 5 יחידות מודעות שונות, כולל מודעת טפט נדירה!יחידות המודעה לכלול מודעת 970 × 90 leaderboard (שיכול לשמש גם כשלט פרסומת 728 × 90), מודעת טפט, ו300 × 250 ו160 × 600 מודעות בלתי מוגבלות.

דף הבית של הגרירה והשחרור - צור בדף הבית פריסות בלתי מוגבלות על ידי גרירה ושחרור של יישומונים מותאמים אישית שלנו לפריסה שנותנת באתר שלך מראה המקצועי ומרגיש שאתה באמת מחפש.

15 יישומונים מותאמים אישית - מיישומון קרוסלה מותאם אישית המציג את התוכן שלך באופן בולט בדף הבית ליישומון פריסת בלוג בדף הבית אופציונאלי, מקס Mag נותן לך את הגמישות וקלות שימוש כדי להציג את התוכן שלך כמו שאתה רוצה את זה מבלי לשנות כל קוד.

כותרת מומלצות - רוב אתרי חדשות ומגזין הגדולים להשתמש בכותרות קצרות יותר "טיזר" בסעיף שלהם בהשתתפות התוכן בדף הבית. מקס Mag נותן לך את אותה האפשרות לסדר את הפריטים בהשתתפות שלך עם כותרת "טיזר" מותאמת אישית.

רשימה מלאה של תכונות

תואם עם וורדפרס 3.9 SEO אופטימלי HTML5 & CSS3 תרגום מוכן (מכיל .po / קבצי .mo) יישום קל עם מודעות גוגל אדסנס תמיכת תמונה מומלצות Wordpress תמיכת רקע מותאמת אישית Wordpress תמיכת תפריט מותאמת אישית Wordpress אין צורך בשום תוספים נוספים פנל אפשרויות ערכת נושא מותאם אישית סעיף CSS המותאם אישית באפשרויות נושא, כך שמשתמש לא יאבד שינויים CSS כאשר עדכונים נעשים נבנה בתמיכת Google Analytics אפשרויות מחוון מותאמות אישית בהשתתפות פריסת בלוג בדף הבית אופציונאלי שתי אפשרויות הצדדית: אחת עבור דף הבית ואחד לשאר האתר להציג ווידג'טים רבים ככל שאתה רוצה בכל אחד מחמשת האזורים השונים יישומון טיקר חדשות שני אזורי ניווט יישומון קרוסלת דף הבית שמחזיק מאמרים רבים ככל שאתה רוצה גרסאות מחשב לוח משתמשות בניווט נייד / "לסחוב" למחוון וקרוסלה בהשתתפות התאמה אישית logo קל הערות משורשרות יכולת להפוך את ההיענות / הכיבוי יכולת להפוך תמונה מומלצות על הודעות / כיבוי יכולת להפוך פרטי מחבר Box על הודעות / הכיבוי Tabber Sidebar עם הודעות האחרונות, הודעות פופולריות וכרטיסיות הערות האחרונות זכויות יוצרים מותאמים אישית טקסט תחתונה / favicon המותאם אישית בעומק תיעוד ועוד הרבה יותר!

 

Slider on Category Pages Slideshows Color Schemes QR Code

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
247
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 884
3171 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
29 יוני 2014
עודכן לאחרונה:
24 אפריל 2014
טורים:
3
תמיכה בדפדפנים:
IE8, IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9, WordPress 3.8, WordPress 3.7, WordPress 3.6, WordPress 3.5, WordPress 3.4
רזולוציה גבוהה:
כן
כולל קבצי:
PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן