One Touch – Multifunctional Metro Stylish Theme

רשימת תכונות:

100% WordPress נושאים באופן מלא מגיב (כמובן שאתה יכול לבטל תכונה זו באפשרויות ערכת נושא) Retina מוכנה - גרפיקה חדה אולטרה במסכים החדשים ביותר +500 Google גופנים כלולים, פנו לגורמים שונים באמצעות פנל אפשרויות נושא גרסאות פריסה / לא בקופסות בארגזים גרור Drop עמוד Builder אתה easly יכול לעשות גרסה בלתי מוגבלת של פריסות והשתמש בו בדפים שונים SEO תגי h1-H6 OptimizedProperly לכותרות של דפים והודעות, הודעות בלוג מבוססות על המיקרו hNews ותואם עם תוספים SEO כמו Yoast תוכן הדגמת XML עבור התקנה פשוטה ומהירה תיקים ללא הגבלה ניתן ליצור דפי תיק מרובים, אפילו עם תבנית דף שונה בכל Sidebars ללא הגבלה מותאמת אישית ניתן ליצור סרגלי צד בלתי מוגבלים ומשמשים דף כניסה מותאם אישית דף הכניסה שלך יהיה ממותג עם לוגו שטען 11 יישומונים Theme אנו מפתחים ולעבד 11 יישומונים לcompitablity טוב יותר עם סגנון נושא שירות לקוחות מדהים אנו מספקים תמיכה על ידי commnets, אלקטרוני ופורום עבור הלקוחות שלנו שולחנות תמחור כולל שולחנות תמחור תוסף בעיצוב ערכת נושא מטרו אריחים אתה easly יכול להוסיף אריחים שלך לכל דף תוכן תפריט מטרו אישית תפריט למעלה יכול להיות מותאם אישית בקלות עם הרכיב שלנו (כל bg, צבע, סמל לאלמנטים) 2 סגנונות תפריט 2 dropdowns תפריט שונה absolutly מחוון חדשות משל מחוון חדשות מטרו עם אפשרויות התאמה אישית רבות תוכן מתיק, חדשות, פריטים בחנות התאמה אישית של צבע רחף 4 מצב מתווה שונה למחוון (התאגרף, ללא צורך בגלילה, עזב המבוסס גבול, רוחב מלא) אפשרות בחירת קטגוריה מחוונים רבים בכל עמוד (עם פונקצית בונה עמוד) משוב של דף יצירת קשר טופס התבנית המותאמת אישית לדף יצירת קשר, עם טופס ליצירת קשר (אפילו לשחזר שירות יכול לשמש) , קוד מותאם SEO תקף HTML הטוב codeClean HTML5 בלוג הוא פורמט ההודעה מוכנה מסוגנן רגיל, תמונה, גלריה, קישור, ציטוט, וידאו ואודיו הודעות 40+ Retina מדיה החברתית IconsYouTube, Vimeo, פייסבוק, טוויטר, Pinterest, LinkedIn, Dribbble, Google +, ... תיבת פרטי מחבר קטן תיבת פרטי מחבר להודעות עם קישור, גלגול ותיאור קטן תגובות משורשרות פנל ניהול שימושי ופשוט תמיכת נושא ילד PSD קבצים כלולים נושא תרגום מוכן Sidebars מוכן יישומון ותחתון ועוד רב ...

Main theme features

אנו מציגים לכם המבט שלנו כאתרים בסגנון MetroUI צריכים להסתכל.הצום קל התבנית,, האור תהיה לקשט כמעט כל אתר על Wordpress.המבנה של תבנית זו כזו הוא מה זה בצורה מושלמת יהיה מתאים לכל, מהבלוג המשעשע לאתר חברה רציני. סגנונות כלולים בתבנית לWooCommerce כך תוכל ליצור ללא בעיות הקטלוג עם חנות באתר שלך.

קודים מקוצרים רבים, תבניות דף ואפשרויות נושא ייתנו לך שליטה מלאה על אתר האינטרנט שלך. לנהל את האתר שלך כמו שלא היה מעולם על ידי שימוש בתכונות רבות עוצמה רבות מספור שבאו ארוזה עם כל הנושאים שלנו. אנו מספקים תמיכה טכנית טובה לכל הלקוחות שלנו. עם צוות התמיכה המסור שלנו, אתה יכול להיות בטוח כי יהיה לך את הבלוג שלך ולהפעלתו ללא תקלות, לא משנה מה רמת הניסיון שלך.

אנו מקווים שאתה תאהב את זה!

 

\\

התכונה המפורסמת ביותר של ממשק מטרו היא האריח (טקסט בצבע המרובע רוחב או סמל (ו)). אנחנו כללנו גנרטור אריח לנושא שלנו. באמצעות זה, אתה יכול להוסיף אריח לדף, באמצעות עורך פשוט. גנרטור טייל נושא מגע אחד מאפשר לך לערוך את טקסט, מספרים, באפשרותך לבחור בתבניות אריח, להכניס סמלים, להגדיר רקע. צור האריחים שלך בכמה שניות, ויש לי אתר מקורי.

\\

לוח אפשרויות נושא שלנו מגיע עם כל הנושאים שלנו, המאפשר לך לשלוט באתר האינטרנט שלך בקלות מבלי לגעת שורת קוד. תכונות נוספות מאפשרות לך לעבור על ואת התכונות, להתאים הפריסה, צבעי השליטה שלך ועוד! לוח מאפשר לך לשנות במהירות את החלקים שונים של ערכת הנושא שלך, כגון צבעי גופן ורקע. לוח משתלב עם לוח המחוונים וורדפרס ויופיע באופן אוטומטי כאשר אתה מפעיל את כל הנושאים שלנו

זה מעולם לא היה כל כך קל לערוך פריסה של הדפים שלך. אתה יכול ליצור כל מספר של בלוקים, להתאים אותם אישית, תוכן עומס מכל דף או תבניות. באמצעות גרירה פשוטה וממשק Drop אתה יכול להוסיף ולהסיר את כל בלוקים בכל סדר.בנושא שלנו, פריסות הדפים שלך מוגבלות רק על ידי הדמיון שלך.

יחד עם נושא שאנו מציעים לך להשתמש בשתי תוספות ראויות לציון של "revoltion מחוון" ו" מלחין חזותי ". אתה לא צריך לקנות אותם בנפרד. פשוט להתקין אותה בשני קליקים בהתקנת תבנית. סגנונות משולבים לWooCommerce ושולחנות תמחור תוסף לעזור לך ליצור חנות פשוטה ורבה עוצמה באתר שלך

\\

תבנית עם מודרני ממשק משתמש מעורר אמון ומוטיבציה לקראת פרט. זה יוצר ונותן תחושה של אמינות ובטיחות. גישה מינימליסטית חדשה זה יכול להיות רק העתיד של האינטרנט. כולנו מניחים טבליות ומגע, מכשירים ניידים הם העתיד של האתר החדש שלך.

אתר נכון על כל מכשיר! המשתמשים שלך יראו את אותו האתר בכל ההתקנים. זה לא משנה אם הם משתמשים במחשבים שולחניים, טבליות או בטלפונים חכמים, המבקרים שלך יהיו ליהנות מאותה החוויה מדהימה. כל האלמנטים בקנה מידה ושינוי הגודל בהתאם למכשיר באתר מוצג על. לא עוד מילות! רק לנסות את זה!

\\
התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
247
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 884
3721 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
3 יולי 2014
עודכן לאחרונה:
17 מאי 2014
טורים:
3
תמיכה בדפדפנים:
IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9, WordPress 3.8
רזולוציה גבוהה:
כן
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, CSS Files, JS Files, PSD
ווידג’טים מוכנים:
כן
תגיות: