Photolux – Photography Portfolio WordPress Theme

פרטי נושא

Photolux הוא נושא תיק צילום וורדפרס חזק ואלגנטי שהוא מתאים ביותר עבור צלמים ותמלילים שמשתמשים בתיקים, כדי להפגין את עבודתם. ערכת נושא Photolux הוא מופעל על ידי Pexeto הלוח המתקדם, המספק טונות של אפשרויות לניהול ולשנות כל היבט של ערכת נושא - זה גם מתאים גם למתחילים ללא ידע בכתיבת קוד ומפתחים.ערכת נושא מגיע עם שלוש אפשרויות עור בסיס: Dark, אור ושקוף, כמו גם מספר רב של אפשרויות להתאמה אישית backend Eazy ותחום בנייה לעור שלך.

ייחודית דינמית AJAX גלריה

Photolux כולל גלריה גמישה וייחודית AJAX עם אנימציות jQuery מדהימה ואפקטים, אשר מגיעה עם הרבה אפשרויות זמינות עבור הפריטים שלה. עבור כל פריט גלריה שיש לך אפשרויות ל:

- באופן דינמי לפתוח מחוון תמונה עם אנימציה jQuery נחמדה, המכיל המון תמונות נוספות המצורפות לפריט (ניתן להעלות הרבה תמונות בבת אחת) - לפתוח Lightbox תמונה כתמונה בגלריה המצורפת לפריט (ניתן להעלות הרבה תמונות בבת אחת) - וידאו לשחק בLightbox - תוכן פריט פתוח בדף חדש - לפתוח קישור מותאם אישית בדף חדש

כמו כן יש הרבה אפשרויות שיכולות להיות מוגדר בדפי הגלריה, לדוגמא:

- גודל תמונה שונה - את גודל התמונה כברירת מחדל ניתן לשנות בכל עמוד גלריה - דפי גלריה בלתי מוגבלים - אתה יכול ליצור גלריות רבות ככל שאתה צריך עם סטים של תמונות שונות - "Black & White" - לכל עמוד גלריה ניתן להגדיר השפעה אוטומטית "שחור לבן" תמונה - האפקט שנוצר באופן אוטומטי על ידי ערכת נושא, כך שאתה לא צריך ליצור תמונות נפרדות להשפעה זו - מסנן הקטגוריה AJAX הדינמי (ניתן להפעיל / לבטל כל עמוד)

עיצוב מגיב

הנושא הוא מגיב, כך שהוא נכנס ונראה נהדר על מכשירים שונים - שולחן עבודה, טלפונים ניידים וטאבלטים. כמו כן, מחוון הגלריה המרכזי תומך במחוות אצבע, כך שהוא קל לניווט בין התמונות על מכשירי מגע מאוד.

אפשרויות עיצוב

ערכת נושא מגיע עם 3 עורות בסיס - כהה, בהיר ושקופה כהה. לאחר שתבחר בעור שלך, יש לך אפשרויות לשנות את הצבעים ואת הרקע בשימוש ערכת נושא. גם יש לנו כלל בורר צבע כדי להפוך את בחירת צבע אפילו יותר קלה. בנוסף, ערכת נושא מגיע עם 34 דפוסי רקע שונים שאתה יכול לבחור ומאם אתה רוצה להשתמש ברקע מותאם אישית משלך, ערכת נושא גם מספק אפשרות להעלות תמונה משלך דפוס רקע או תמונת רקע ברוחב מלאה.

הערה: עור מיתוג פונקציונלי מהתפריט הנפתח באתר ההדגמה הוא למטרות הדגמה בלבד (כך שאתה יכול לצפות בתצוגה מקדימה עורות השונים) ואינו חלק ערכת נושא - כברירת מחדל עור ערכת נושא יכול להיות שנבחר בלוח האפשרויות של המנהל וורדפרס.

מסך מלא מצגת

יש מצגת תמונת מסך מלאה מדהימה כלולה ערכת נושא - הוא מספק אפשרות להסתיר לחלוטין את חלקי הניווט ולהציג את התמונות בגודל המלא של החלון.

ניהול גופן

ערכת נושא מספק ממשק ידידותי למשתמש ליישם החלפת Cufon גופן וגופנים API של Google. להחלפת גופן Cufon אתה גם יכול להשתמש באחד מהגופנים ערכת נושא מגיע עם orupload גופן מותאם אישית משלך.לגוגל הגופנים שיצרנו סעיף שבו אתה יכול לאפשר לגופנים רבים ככל שאתה רוצה רק על ידי הוספת כתובת האתר API מספקת. אתה יכול לבדוק את סעיף ניהול גופן כאן

לחצנים מתקדמים סטיילינג

ערכת נושא כולל סדרה ייחודית של לחצנים המאפשרים לך להכניס את התוכן מנוסח לאזור העורך שלך באופן ישיר. בדרך זו, אתה יכול בקלות לארגן את התוכן שלך תוך יצירת אותו מבלי לשמור ותצוגה מקדימה של העמוד שלך עם כל שינוי שאתה עושה.

תיעוד נרחב

ערכת נושא מגיע עם תיעוד מפורט, הכולל דוגמאות, צילומי מסך ואת כל ההוראות העיקריות יהיה עליך להתאים אישית את האתר שלך. בנוסף, יש לנו כלל סעיף "למתחילים", שכולל כמה קישורים מועילים על עבודה עם וורדפרס והוראות על מה צעדים שיש לבצע בעת הגדרת ערכת נושא.

תכונות עיקריות אחרות

Sidebars ללא הגבלה - פונקציונלי דור סרגל הצד דינמי סעיף SEO כלול, המאפשר לך להוסיף מילות מפתח, מבנה כותרת השינוי, שלא לכלול דפים מהצמדה, וכו ' שינוי פריסת דף קל - לכל עמוד אתה יכול לבחור בין סרגל צד השמאלי, סרגל צד ימני ופריסת רוחב מלאה מחוון Nivo כלול אפשרות להשבית קליק ימני אפשרות תמונת רקע רוחב מלאה - אתה יכול להגדיר אחד בעולם לכל ערכת נושא, או שאתה יכול להגדיר אלה שונים לדפים השונים תרגום ערכת נושא קל - כל המילים מותאמות אישית בשימוש בתוך ערכת נושא יכול להיות שונה מאוד בקלות מפנל הניהול. גם יש לנו כלל קובץ .po אם ישמשו שפות נוספות. החלפת לוגו קלה סעיף תיק נפרד וורדפרס תמיכת תפריט 3.0 מותאמת אישית כרטיסיות jQuery טופס יצירת קשר AJAX סעיף סמלים חברותי בכותרת תחתונה תגובות עם פונקציונליות תשובה (עומק מספר רמות) תפריט הנפתח רב ברמה איבד את האלמנטים בסגנון כלולים PSD קבצים כלולים יישומון בונוס כלול - תיק עבודות הודעות Loader בו מוצגות הפריטים האחרונים בסרגל הצדדי עם תצוגה מקדימה Lightbox עבודות ונראים דומות בכל הדפדפנים המובילים: האינטרנט Exlorer, פיירפוקס, אופרה, ספארי, גוגל כרום

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
202
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 839
7210 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
26 יוני 2014
עודכן לאחרונה:
12 יוני 2014
טורים:
4+
תמיכה בדפדפנים:
IE7, IE8, IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9, WordPress 3.8
רזולוציה גבוהה:
לא
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן