Reactive

תגובתי היא נושא WordPress פרמיה נקי וגמיש מאוד. זוהי תגובה (נסה לשנות את גודל הדפדפן שלך) והמראה האלגנטי והמודרני שלה לעשות את זה מושלם עבור כל סוג של אתר: חברה, תיק, בלוגים, עסקים, וכו 'אישי זה מאוד קל להתקנה עקב ההתקנה בלחיצה אחת, ו מערכת בניית תבנית דף uniquesingle עושה את זה תוך שניות ספורות כדי להתאים אישית. תמיכה ותיעוד גדולים כלולים כמובן כסטנדרט.

תכונות עיקריות כוללות התקנה יחידה הקליקה, ממד (לפיקסל) ותיקי / גלריות ללא הגבלה, אפקטים ואנימציה CSS3 / JS גדול, כל (ועתיד) הנוכחי גופני גוגל, הודעה מותאמת אישית סוגים / פוסט פורמטים והמון shortcodes הגדול.

ליצור אתר אינטרנט יפה, מגיב במהירות ובקלות עם תגובתי.

רשימת תכונות

מלא מגיב 1 לחץ הדגמת מתקין: התקנה קלה סופר. הפעל ערכת נושא, מתקין לרוץ ואתר ההדגמה יהיה משוכפל בתוך דקה 1. כל גופני גוגל: כל גופני google הנוכחיים הורדו ישר לנושא. Shortcodes: המון shortcodes כולל: תמונה, כרטיסיות, Toggle, Dropcaps (2), רשימות (3), Pullquotes (3), התראות (5), תיבה פשוטה, לחצנים (3), מחלקים (5), ריווח מחלקים (9 ), כותרת משנה, הקו התחתון של כותרת, רשת 960 16 טור פריסות 16), פריסות תקן חלקית (loads!), גלריות (2), YouTube, Vimeo, הבלוג של מיני, יצירת קשר, טופס ליצירת קשר (עם תוסף חינם), ציטוט בקשה (עם תוסף חינם), Google Maps (עם תוסף חינם). פורמטי הודעה: רגיל, גלריה, תמונות, וידאו, מלבד, ציטוט, קישור. תיקים: התיק גנרטור, 1,2,3,4 תיקי עמודה (כל מספר אפשרי), איזוטופ סינון, טעינת אייאקס, אזור תוכן תיק גמיש לחלוטין. לאורך או לרוחב. גלריות: גלרית איזוטופ וקרוסלה. גולשים בזמן: מחוון השתנה Flex, מחוון להגמיש בקופסות, מחוון להגמיש כיתוב בארגזים. לוח מהיר: החדרת קוד קצר קליק 1 וניווט admin. יישומונים מותאמים אישית: מדיה חברתית, טוויטר, הבלוג של מיני, יצירת קשר, פליקר. צבעים ללא הגבלה: צבע אופסט נבחרו באמצעות בורר צבעים יהיו לעדכן את כל האזורים ופריטים באמצעות צבע זה (כולל אפקטי גלגול וכו '). שינוי גודל של תמונה: כל התמונות / תיקים / הגלריות יכולות תומכות בתמונות מכל ממד. אפשרויות רבות עוצמה: כולל רקע / הועלה לוגו / שמאי. טרום דפים בנויים: אודותינו, שירותים, צור קשר, בקש הצעת מחיר, שאלות נפוצות, המלצות. קלים תבניות: מערכת בניית תבנית בנויה מותאם אישית משתמשת בקבצים בודדים עבור בניית תבנית, ביצוע שינויים פשוטים. תרגום מוכן תמיכה נהדרת!

 

Fully Responsive

Beautiful Portfolios / Galleries

Single Click Installer

All Google Fonts

Custom Speed Panel

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
202
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 839
378 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
13 יולי 2014
עודכן לאחרונה:
19 מרץ 2014
טורים:
תמיכה בדפדפנים:
IE8, IE9, IE10, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9, WordPress 3.8, WordPress 3.7, WordPress 3.6, WordPress 3.5
רזולוציה גבוהה:
לא
כולל קבצי:
PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן