Risen – Church WordPress Theme (Responsive)

WordPress נושאים מגיבים לכנסיות

יש נושא כנסייה זו ולורדפרס תכונות אתר כנסייה צריך - עיצוב נייד-friendlyresponsive, ארכיון דרשה, תמונה וגלרית וידאו, אירועי כנסייה (חוזרים ונשנים), תמיכה במספר מיקומים, פרופילי צוות וחדשות כנסייה.ארכיון הדרשה הוא להשלים עם היכולת למבקרים לחפש אודיו, וידאו וטקסט דרשות לפי קטגוריה, תג, תאריך ורמקול. Sermonpodcasting הוא מובנה. עלה עיצוב רשתית מוכנה ואפשרויות התאמה אישית רבות עוצמה שהופכות אותו קל לשנות צבעים, גופנים של ערכת הנושא ורקע.

עלה גם שימושי עבור אתרים שאינם כנסייה, כי צריכים יכולות הוצאה לאור המולטימדיה עשירות לאודיו, וידאו ותמונות ושרוצים לקדם את האירועים.ארכיון הדרשה ניתן לשנות את השם במלואו באמצעות אפשרויות הנושא, מה שהופך את זה לנושא וורדפרס לא רק גם לכנסיות אבל משרדים, עמותות וארגוניות צדקה parachurch, אתרי כנס וארכיונים מצגת מולטימדיה.

נושא זה הוא מתועד היטב עם כ -50 דפים מאורגנים, קל הוראות המסבירות כיצד להשתמש בתכונות שלה למעקב. בנוסף, סדרה של מדריכי וידאו כלול ותמיכה מסופקת.

תכונת רשימה מלאה

עיצוב מגיב באמצעות HTML5 ועיצוב CSS3 העיצוב הוא רשתית-מוכן למראה סופר חד בצגים עם רזולוציה גבוהות אפשרויות נושא מופעל על ידי אפשרויות Framework צבעים מותאמים אישית (אור או מראה כהה, עיקרי, קישור וצבע רקע) רקע מותאם אישית (תמונת רקע מלאה או דפוס - 19 כלול או להעלות משלך) 200+ אינטרנט גופני Google העלאת לוגו (עם לוגו של רשתית אופציונלית) יש בדף הבית Slider Responsive (תומך וידאו), הודעת פתיח, בהשתתפות תיבות ואזורי יישומון ארכיון דרשה עם וידאו מוטבע (YouTube או Vimeo), נגן אודיו, הורדת MP3, קריאת דרשה מקוונת, הורדת PDF וארכיונים לפי תאריך, קטגוריה, רמקול ותג תמיכת הדרשה Podcasting היא מובנה (תיעוד מצורף להתקנת iTunes) גלריה עם תמונות, קטעי וידאו, קטגוריות וLightbox Responsive אירועי כנסייה עם הישנות אופציונלית בשבוע, חודש ושנה. תמיכה במיקומים מרובים עם המפה וכיוונים פרופילי צוות עם כפתורי דואר אלקטרוני כנסיית חדשות (בלוג) תוצאות חיפוש עבור הודעות, דפים, דרשות, תמונות, קטעי וידאו, אירועים, מקומות ואנשי צוות. טופס יצירת קשר עם מספר רב של נמענים ותמיכה אנטי ספאם reCAPTCHA. תבניות דף מותאם אישית לדרשות / מולטימדיה, אירועים (הקרוב, עבר), גלריה (קטגוריות, כל הפריטים, תמונות בלבד, סרטוני וידאו בלבד), מיקומים, צוות, בלוג ומגע. יישומונים מותאמים אישית לקטגוריות משופרות, הודעות אחרונות משופרות, ארכיון דרשה (בחודשו), דרשות אחרונות, פריטים אחרונים גלריה, אירועים, מיקומים, צוות, תרומות Sidebars יישומון עבור דפים, בלוג, דרשות, גלריה, אירועים, צוות, מקומות וקשר קבועים קודים מקוצרים מגיבים לחצנים, כרטיסיות, אקורדיון, עמודות, קופסות, ציטוטים, מפות וטופס ליצירת קשר וורדפרס מטביע להארכה לסרטוני תגובה תמיכת תפריט מותאמת אישית לכותרת (עם dropdowns) ותחתונה התאמה אישית תחתונה (תפריט, כתובת, טלפון, זכויות יוצרים) אפשרויות דף והודעה אישית לתמונת כותרת וסרגל הצדדי נתיב פירורי לחם הסמלים של מדיה החברתית לפייסבוק, טוויטר, Google +, Pinterest, YouTube, Vimeo, Instagram, Flickr, StumbleUpon, Tumblr, LinkedIn, סקייפ, Dribbble, Forrst, SoundCloud, Picasa, Foursquare, "כל אתר אינטרנט", Podcasting וRSS שילוב של Google Maps תמיכת Google Analytics תמיכה להעלות favicon שינוי גודל תמונה אוטומטי באמצעות הפונקציונליות וורדפרס ילידים באופן מלא מקומי ותרגום מוכן (קובץ PO כלול) תואם עם רשת וורדפרס המרובה אתרים סגנונות וורדפרס חובה מיושמים (.alignright, .wp כיתוב, וכו ') כולל ערכת נושא דוגמא לילדים לסגנון אופציונאלי והתאמה אישית תכונה מגיע עם קבצי PSD של פוטושופ שכבתיים עיצוב Responsive ורשתית מוכנה נייד ידידותי

נושא כנסייה Risen נועד להיות קשוב. במילים אחרות, זה נייד ידידותי ויתאים את עצמה ליתאים בנוחות על מכשירים עם מסכים קטן כגון טלפונים וטבליות. סרוק את קוד QR שלהלן עם המכשיר הנייד שלך להפגנה בשידור חי. עלה גם נושא רשתית מוכן כך זה נראה חד נוסף במציג ברזולוציה גבוהה החדש ביותר.

Mobile-friendly Responsive Design

צבעים, גופנים ורקע להתאמה אישית

עלה היה עשוי להיות קל כדי להתאים אישית כדי להתאים מיתוג הכנסייה שלך מתוך שטח מנהל וורדפרס. באפשרותך לבחור בין אור או מראה כהה, להגדיר ראשי צבע, צבע קישור, לשנות גופנים (200+ גופני האינטרנט גוגל נטענו מראש) ולבחור מתוך 19 רקעים קבועים מראש, שחלקם יכולים להיות בצבע (או לספק שלך). זה גם קל להעלה הלוגו שלך. כל זה לא דורש קוד עריכה.

Highly Customizable Colors, Fonts and Background

דרשות באודיו, וידאו ופורמט טקסט (Podcasting מדי)

שים דרשות של הכומר שלך באינטרנט באודיו (MP3 להקשיב מקוון או להורדה), וידאו (YouTube או Vimeo), טקסט מקוון או בפורמט PDF להורדה. נושא זה מספק ארכיון מולטימדיה חזק שבו ניתן לארגן דרשות ועיינו לפי קטגוריה, תג, רמקול, חודש, יום ושנה. תמיכה עבור Podcasting דרשה נוספה בגרסת 2.0. אתה יכול podcast הדרשות שלך על iTunes.

Sermon Archive for Audio, Video and Text

גלריית תמונות ווידאו

שתף את התמונות של כנסייה וקטעי הווידאו באמצעות תכונות הגלריה של ערכת הנושא שלך. צור "אלבומים" מרובים על ידי ארגון התמונות וקטעי הווידאו שלך לקטגוריות.

Photo & Video Gallery

אירועי כנסייה (חוזר)

שמור הקהילה והקהילה שלך בידע על מה יהיה קורה על ידי פרסום אירועים. אירועים יכולים לכלול תאריכים, שעות, כתובת, Google Map ומידע אחר. באפשרותך להגדיר אירועים לחזור שבועי, חודשי או שנתי עם תאריך סיום אופציונאלי. זה נהדר עבור שירותים שבועיים ואירועים באופן סדיר אחרים.

Events — Church Calendar

תכונות אתר הכנסייה יותר

בנוסף לדרשת מולטימדיה, תמונות ואירועים, Risen יש לו תכונות על פרסום כנסיית החדשות (בלוג), צוות פרופילים, תמיכה במספר מיקומים, וטופס יצירת קשר שיכול להיות מוגדר עם מספר נמענים למבקר לבחירה (משרד הכנסייה למשל , בכיר כומר, כומר נוער, וכו ').

Photo & Video Gallery
התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
202
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 839
5614 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
7 יולי 2014
עודכן לאחרונה:
1 יולי 2014
טורים:
2
תמיכה בדפדפנים:
IE8, IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9, WordPress 3.8, WordPress 3.7, WordPress 3.6
רזולוציה גבוהה:
כן
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, CSS Files, JS Files, PSD
ווידג’טים מוכנים:
כן