RockWell – Portfolio & Blog WordPress Theme

רוקוול הוא נושא רב עוצמה עם תכונות ייחודיות. זה קל לשימוש, קל להתאמה אישית והכי חשוב - הוא מאפשר לך לשחרר את היצירתיות שלך. כיף, בקול רמים ותכליתי = זה רוקוול. לא משנה אם אתה צלם, עסקי, בלוגר או מעצב - נושא זה יתאים לכל הסוגים.

רוקוול כדלקמן המושגים הפופולריים של היום של נושאים וורדפרס מודרניים ותמיד מוסיף תוספת קטנה על גבי זה - בכל דבר.מbackend לממשק, בכל רעיון. ובכן מקודד, קוד מובנה מבחינה לוגית הוא העצמת הצהרה נועזת זו בין כל הנושאים וורדפרס. לא נראים רחוק, רוקוול הוא ייחודי בכל דרך, ואתה תהיה מופתע לחלוטין כאשר אתה מתחיל להשתמש בו - גם אם אתה מתחיל מלא בקהילה וורדפרס. תיעוד מועיל עם שני פירושי וידאו והוראות בכתב מחכה לך בFreshPanel המדהים - זה פשוט לחץ משם כשאתה צריך את זה.

תכונות עיקריות

ערכת נושא חדש ברנד ממחבר ThemeForest עלית שהוקם 43 תבניות ייחודיות "קטגוריה" - יכולות לשמש כבלוג, תיק או כמעט כל דבר שאתה רוצה 20 תבניות ייחודיות "הודעה בודדת" - יכולות לשמש כבלוג, תיק או כמעט כל דבר שאתה רוצה תבניות 10 'עמוד' ייחודי - עמודים, גלריות, יצירת קשר, Fullwidth, וכו ' 30 קודים מקוצרים - לחצן, תיבה, ערני, לעבור, עמודות ועוד הרבה יותר 6 הצבע Skins - Switcher ממוקם בFreshPanel "סטנסילים" רבים - רקע אתר. דרך מצוינת לנושא האתר שלך עוד יותר, אתה יכול להוסיף משלך מנהל קטגוריה - עוצמה וכלי ייחודי להקמת האתר שלך וניהול של תבניות מחוון מנהל - ניהול השקופיות שלך עם טונות של אפשרויות במונחים של התאמה אישית FreshPanel - הגדרות כלליות יפות לאחר שהפעיל את ערכת הנושא, מסד הנתונים שלך יהיו מלאים באופן אוטומטי עם הגדרות ברירת מחדל יכולת להשתמש בתבניות שונות בכל הודעה שאתה רוצה - גם אם הם נמצאים באותה הקטגוריה יכולת להשתמש בתבניות שונות בכל קטגוריה שאתה רוצה 3 דף הבית Sliders - עם היכולת להפעיל / לכבות את הרשת שמחפשת מגניב 3 ניווטים למעלה המון יישומונים מנוסח מראש - חיפוש, לוח שנה, טוויטר, טופס יצירת קשר, אתה שם את זה הדור החדש Framework - תכונות שמעולם לא ראו לפני כן, מבנה קובץ מודול כמו לגו, ועוד הרבה יותר סרגלי צד מרובים - ראשי, בלוג, תיק, עמוד, גלריה סעיף widgetized תחת Slider - הזן 1-9 עמודות ושורות רבות של יישומונים כרצונך. לחיות ספורט תצוגה מקדימה 4 טקסט יישומונים שם - הקוד שלהם זמין בתיעוד שלך כדי לתפוס ושימוש. המותאם אישית יישומונים - Twitter, טופס יצירת קשר, חברתי סמלים, הודעות עם תמונה תסריט TimThumb PHP מותקן מראש לשינוי גודל תמונה דינמי תוסף PrettyPhoto JQuery מותקן מראש לצפייה בתמונות fullsized באמצעות Lightbox תשומת לב רבה לפרטים - אם אתה מתחיל, אתה יכול להיות asured שאנחנו כבר נקטנו בצעדים נוספים כדי לספק לך את החוויה הטובה ביותר עכשיו ברצינות, מילות לא יכולות לתאר את ההרגשה המדהימה של ריצת הנושא הזה ולהשתמש בו במשך זמן מה ... ועוד הרבה יותר

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
202
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 839
4753 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
8 יולי 2014
עודכן לאחרונה:
6 מאי 2014
טורים:
2
תמיכה בדפדפנים:
IE7, IE8, IE9, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9
רזולוציה גבוהה:
לא
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, HTML Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן