RT-Theme 15 Premium WordPress Theme

עכשיו זה מגיב הרבה יותר מהר!

RT-Theme 15 הוא wordpress נושא עם היענות פרמיה עם כלים CMS עוצמה. אתה יכול להשתמש בו עבור עסק, תאגידים, קטלוג מוצרים, שירותים או אתרי אינטרנט תיק.הכלים המוצר והתיק גם לתת לך הזדמנויות רחבות להשתמש בשירותים שונים כמו iteneraries סיור, לשכור מצגות מכונית, נדל"ן או חדר במלון.

קל מחדש את המותג

בקלות אתה יכול למתג מחדש את הנושא שלך על ידי שימוש באפשרויות טיפוגרפיה וסטיילינג. גם אתה יכול לבחור באחת מהאפשרויות 4 עור פרמיה וליצור כל רקע שאתה רוצה אפילו להשתמש יותר מתמונה אחת על ידי אקראי.

פריסת Responsive

RT-Theme 15 מגיב באופן מלא מה שאומר שזה נראה ועובד נהדר עם מכשירים ניידים, כמו גם.

תכונות נושא

RT-Framework (צילומי מסך) בורא Sidebar חדש צור סרגלי צד לכל מקום או מקומות מעורבים שאתה רוצה. (צילום מסך) אפשרויות טיפוגרפיה (צילום מסך) להשתמש בגופנים רבים של Google שאתה רוצה Bounch של גופני Cufon גדלי גופן בקרה אפשרויות עיצוב (צילום מסך) כותרות שליטה, גוף, צבעי גופן תפריט לשנות את העור Shortcodes & לחצני סטיילינג מהירים (צילום מסך) להוסיף ולערוך אלמנטי נושא עם עורך WYSWYG shortcodes הוספה מהיר יישומונים 8 מותאמים אישית (צילום מסך) טוויטר Flickr הודעות אחרונות (2 גרסאות) הודעות אחרונות גלריה הודעות פופולריות יצירת קשר המלצות שלוש אפשרויות מחוון לדף הבית Flex Slider Nivo Slider המחזור Slider אפשרות רקע אקראית 4 אפשרויות צבע פרמיה תרגום מוכן קובץ .po כלול קבצי תרגומים כלולים

הולנדי (על ידי פול Backus- http://backups.nl) תורכי גרמנית (על ידי אנג'ליקה Schönweger http://www.suedtiroldesign.com) פולני (על ידי Maciek Fersten) מצא יותר בhttp://support-rt.com/discussion/4439/share-your-תרגומים-with-משתמשים אחרים WP 3 תפריטים תוכן דף בית ופריסות (צילום מסך) מנהג הודעות דף בית Widgetized דף הבית תומך בקופסות Unlimied רבים הפריסה posibilities תומך בקודים מקוצרים ותמונות מומלצות דף הבית Slider (צילום מסך) הוספת השקופיות שלך עם הודעות מחוון מותאמות אישית אפשרויות גובה מחוון מותאמות אישית זמן תרגום changable והשפעה Showcase מוצר (צילומי מסך 1, 2) הודעות מוצרים מותאמות אישית דף מוצר יחיד באמצעות כרטיסיות הצג מוצרים קשורים הוסף תמונה בלתי מוגבלת למוצר אחד תומך בסרגלי צד מותאמים אישית מוצר Slider קצר (גרסה 1.6) RT-Theme 15 מגיע עם קוד קצר slier מוצר רב עוצמה המאפשר לך להוסיף מוצר הנבחר בדף הבית או בדפים הפנימיים שלך. גם אתה משתמש בקוד קצר זה על מנת להציג את המוצרים שלך ב2,3,4 ו -5 עמודות על ידי השבתת תכונת המחוון שלה. [דף הדגמה] דף בית עם מוצרים דף בית עם מחוון מוצר תיק עמודים (1, 2) הודעות תיק מותאמות אישית אפשרויות פריסה ללא הגבלה תומך בתמונה, פריטי תיק וידאו תופס תמונות ממוזערות מVimeo וYouTube באופן אוטומטי המותאם אישית Admin Panel מאוד להתאמה אישית jQuery משופר Markup חוקי תמיכת דפדפן צלב כלל את כל PSDS (פרוס) תוכן דמה כלול נושא העדכון Notifier

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
202
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 839
6526 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
1 יולי 2014
עודכן לאחרונה:
21 אפריל 2014
טורים:
2
תמיכה בדפדפנים:
IE7, IE8, IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9
רזולוציה גבוהה:
לא
כולל קבצי:
Layered PNG, Layered PSD, PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן