RT-Theme 17 Responsive WordPress Theme

RT-Theme 17 הוא WordPress נושא פרמיה עם כלים CMS חזקים. אתה יכול להשתמש בו עבור עסק, תאגידים, קטלוג מוצרים, שירותים או אתרי אינטרנט תיק.הכלים המוצר והתיק גם לתת לך הזדמנויות רחבות להשתמש בשירותים שונים כמו מסלולי סיור, לשכור רכב, נדל"ן, מצגות מלון ועוד הרבה יותר.

RT-Framework מציע נושא סלע מוצק עורפי עם טונות של כלים ואפשרויות שימושיים.

כלי ליצירת תבניות

בונה תבנית הוא כלי מובנה המאפשר לך ליצור תבניות דף מותאם אישית לשימוש עם הדפים או הודעותיך. אתה חופשי לערוך את תבניות ברירת המחדל או ליצור אחד חדש כרצונך. יצירת תבניות מותאמות אישית מעולם לא הייתה קלה כמו זה! אתה יכול לצפות בקטעי וידאו מהקישור הבא כדי לקבל יותר מושג על בניית התבנית.

קל למתג מחדש את המותג

בקלות אתה יכול למתג מחדש את הנושא שלך על ידי שימוש באפשרויות טיפוגרפיה וסטיילינג. גם אתה יכול לבחור באחת מ8 אפשרויות עור פרמיה וליצור שלך בקלות. ליצור כל רקע או כותרת שאתה רוצה, אפילו להשתמש בתמונה יותר מפעם אחת על ידי אקראי.

עיצוב Responsive

RT-Theme 17 תוכנן כך שיתאים לכל המסכים של כל המכשירים הפופולריים כגון טבליות, טלפונים חכמים ומחשבים רגילים. אתה יכול לבדוק את זה על ידי שינוי גודל חלון הדפדפן שלך.

רקעים וכותרות בודדים

אתה יכול ליצור רקע מותאם אישית וכותרת דף עבור אתר האינטרנט של כולו שלך באמצעות אפשרויות רקע וכותרת אפשרויות. אבל גם, אתה יכול לשנות את הרקע וכותרות של כל התוכן הבודד.

Showcase מוצר (Plug-in חינם)

תצוגת מוצרים, כלי נחמד שמופעל על ידי סוגי ההודעה המותאמת אישית וטקסונומיה של וורדפרס לתת ליצור תצוגות של מוצרים גדולים. אתה יכול גם להשתמש בכלי זה לסוג אחר של שירותים כגון מסלולי סיור, לשכור רכב, מסגרת RT-Theme וכו 'הצגת בית המלון מאפשר לך לשנות את / מוצרים / ו/ מוצר / permalinks בקלות.

מסחר אלקטרוני תמיכה - WooCommerce 1.6 +, 2.0+

אם אתה רוצה למכור את המוצרים שלך באינטרנט באמצעות מערכות תשלום שונות, עכשיו אתה יכול להשתמש בWooCommerce (מאז RT-Theme 17 גרסה 1.2) בעת התקנת WooCommerce תוסף אתה יכול להשתמש בו כל התכונות עם RT-Theme 17 סגנון ו כלים. כמו כן, אתה יכול למקם את מוצרי WooCommerce שלך בדף הבית או כל תבנית דף אחרת על ידי שימוש במודול בונה תבנית חדש בשם "מוצרי WooCommerce" שלך.

תיק גמיש

יש לך הרבה אפשרויות לפרסם פרטים על העבודות שלך עם הודעות התיק המותאם אישית של RT-Theme 17. עכשיו אתה יכול לקבל דפי תיק לסינון!

מחוון אפשרויות

שלוש אינטגרציות מחוון שונות עם חמישה שימוש שונה.

מחוון מהפכה (כלול - $ 15 ערך) מחוון Flex מחוון Nivo מחוון Flex עם תמונות ממוזערות מחוון Flex עם הביפר כותרת צף Sidebars

אם יש לך תוכן ארוך בדף סרגל הצד יהיה לנוע למטה כדי לכסות את חלל הסרק. סרגלי הצד שלך נמצאים כעת יעילים יותר ונראים קריר!

אייאקס המוצרים Scroller

להציג את המוצרים שלך כגלילה אייאקס עם כל פריסה שתבחר. זה יכול להיעשות בקלות עם הבונה התבנית.

סטיילינג האישי

באפשרותך לבחור צבע רקע שונה, סוג הגופן, גודל גופן וצבע גופן עבור כותרות וטקסטים של ההודעות מותאמות אישית דף הבית שלך. זכור, אתה יכול גם להשתמש בתיבות התוכן מותאם אישית אלה בתוך כל תבנית.

אפשרויות רקע מדהימות

RT-Theme 17 מציע את כל תכונות רקע css, גם אתה יכול לקבל תמונות 100% רקע, תמונות אקראיות ותמונות כיסוי רקע.החלק הטוב ביותר הוא שאתה יכול לשנות את הרקע לאתר אינטרנט כולו או דף יחיד שאתה רוצה.

תרגום בינלאומי מוכן

Internationalized and Translation ready

עובד נהדר עם תוסף WPML ואדון .po קובץ הכלול. בנוסף, תוכל למצוא קבצי שפה רבים, משותפים על ידי המשתמשים שלנו ב- your-תרגומי http://www.support-rt.com/discussion/4439/share-with-משתמשים אחרים

תכונות עיקריות

RT-Framework (צילומי מסך) בורא Sidebar צור סרגלי צד לכל דף בודד או מקובצים אתה רוצה. (צילום מסך) אפשרויות טיפוגרפיה (צילום מסך) להשתמש בגופנים רבים של Google Bounch של גופני Cufon גדלי גופן בקרה אפשרויות עיצוב (צילום מסך) כותרות שליטה, גוף, צבעי גופן תפריט לשנות את העור אפשרויות עיצוב תפריט (צילום מסך) לשנות את צבעי תפריט וגופנים Shortcodes & לחצני סטיילינג מהירים (צילום מסך) להוסיף ולערוך אלמנטי נושא עם עורך WYSWYG shortcodes הוספה מהיר יישומונים 6 מותאמים אישית (צילום מסך) טוויטר Flickr הודעות אחרונות הודעות פופולריות יצירת קשר המלצות אפשרויות רקע מורחבות ליצור רקע אקראי או בודד לכל אתר רקע ייחודי Creare עבור דפים בודדים כותרת אפשרויות ליצור כותרת עליונה של דף משנה לכל אתר ליצור כותרת עליונה של דף המשנה ייחודית לדפים בודדים בנאם ותרגום מוכן עובד נהדר עם תוסף WPML קובץ .po האדון כלול תרגומים הולנדיים וטורקיים כבר כלולים בנוסף, תוכל למצוא קבצי שפה רבים, משותפים על ידי המשתמשים שלנו ב- your-תרגומי http://www.support-rt.com/discussion/4439/share-with-משתמשים אחרים תמיכת RTL SEO אופטימלי תוכן דף בית ופריסות (דף בית התאמה אישית עם התבנית Builder) מנהג הודעות דף בית תומך 6 בהשתתפות תמונה, 2 עמדות טקסט, עיצוב מותאם אישית וtypoghrapy עבור כל רשומה, בנפרד. Widgetized דף הבית תומך בקופסות ללא הגבלה רבים הפריסה posibilities תומך בקודים מקוצרים ותמונות מומלצות להוסיף מוצרים, פריטי תיק או רשומים בבלוג לדף הבית שלך Fullwidth, אפשרויות סרגל צד ימין או שמאל Showcase מוצר (צילומי מסך) הודעות מוצרים מותאמות אישית דף מוצר יחיד באמצעות כרטיסיות הצג מוצרים קשורים הוסף תמונה בלתי מוגבלת למוצר אחד Fullwidth, אפשרויות סרגל צד ימין או שמאל תומך בסרגלי צד מותאמים אישית תיק עמודים (צילומי מסך) הודעות תיק מותאמות אישית אפשרויות פריסה ללא הגבלה תומך בתמונה, פריטי תיק וידאו תופס תמונות ממוזערות מVimeo וYouTube באופן אוטומטי Fullwidth, אפשרויות סרגל צד ימין או שמאל WooCommerce תמיכה (מאז v1.2) תמיכת וידאו ואודיו מאוכסן-Sefl לתיק ואת הבלוג (מאז v1.3) תקף HTML5 Markup תמיכת דפדפן צלב קבצי PSD כלל תוכן דמה כלול נושא העדכון Notifier

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
247
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 884
5268 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
1 יולי 2014
עודכן לאחרונה:
21 אפריל 2014
טורים:
4+
תמיכה בדפדפנים:
IE7, IE8, IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9
רזולוציה גבוהה:
לא
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן