Super Skeleton WP: Responsive, Minimal, Beautiful

ספינת הדגל שלנו הנושא מגיב!

עוצב עבור משתמשים בסיסיים, לא חנונים - הכל על ידי בחור בדרום קליפורניה שפשוט אוהב מה שהופך את נושאי WP Rockin 'עבור אנשים אחרים.

SuperSkeleton ולורדפרס הוא מגיב (נסה שינוי גודל הדפדפן שלך) ... זה אומר שזה יהיה להגמיש כדי שיתאים למסכים מסיביים, או מסכי iPhone itty ביטי (ומה שביניהם). לגעת מחוות אפילו לעבוד על המחוון!

SuperSkeleton הוא יותר מנושא וורדפרס, זה מסגרת HTML5 מקיפה והוא כולל מערכת בניית תבנית מלאה, כמו גם;אוסף של כמה תסריטים חזקים מאוד, ומבני CSS שנקשר יחד לערכה זה מושלם כנקודת הפרויקט הבא שלך קרש קפיצה.

יש לנו SEO וטריקים אחרים לאופטימיזציה של מנועי חיפוש לנושא, כך שזה יקבלו תשומת לב רבה ואנשים יוכלו למצוא אותך יותר בקלות! יש אפילו כמה דברים חברתיים כלולים גם כן! זה הכל בנוי על מערכת הנושא SuperSkeleton - מערכת חזקה, גמישה, באורח פלא טעימה שנאספה כמעט 6,000 מכירות תוך כמה חודשים!

אה, והסימון, שזה סטנדרטים באופן מלא תואם ונכתב באופן שקל להבין. אין טיפשות מבולגנת שמות ... רק שמות בכיתה פשוטים, סמנטיים שכל אחד יכול להבין תוך דקות. לעזאזל, היא מבוססת על 960.gs הפופולרי, כל כך, אלא אם אתה גר מתחת לסלע, אתה יודע שזה הולך להיות די פשוט לשימוש.

SuperSkeleton מאורגן היטב. קח את מה שאתה אוהב, לעזוב את מה שאתה לא, להתאים אישית את כל השאר. זה לגמרי בידיים שלך - להפוך אותה לדבר הגדול הבא, או רק כפרויקטים האישיים הקטנים שלך, זה תלוי בך.

מה כלול?

WordPress נושאים באופן מלא מגיב הנושא-אפשרויות מנהל SEO / SEM - מותאם באופן מיטבי למנועי חיפוש ומוכנים לשיווק 20 בונוס תבנית HTML קבצים (לראווה את הגמישות של המסגרת) ערכת סופר השלד UI (בלעדי Freebie PSD) 3 עורות מינימליים ו2 fontstacks להתחיל עם. (הוספת 100+ עורות היא באמת טיפשית אם אתה שואל אותי) בינלאומי מלא ומוכן לתרגום! קבצי PSD skinnable פרטניים הכל רכיבי ממשק המשתמש העיקריים קבצים מאורגנים CSS, כוללים קטעי מדיה שאילתות קלים לשימוש. תיק לסינון / מערכת גלריה ללא נדחק Javascript. כל האלמנטים באתר הגדולים לעבוד גם בדפדפנים ישנים. היסודות: Lightbox, אפקטי שכבת תמונה, CSS3 (מקודדים לעבודה או לבזות בחינניות על דפדפנים ישנים), רכיבי טופס, כותרת תחתונה brandable, וכו 'כל מה שהיית מצפה ממסגרת הפרמיה HTML. תיעוד נרחב

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
202
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 839
4906 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
15 יוני 2014
עודכן לאחרונה:
20 אפריל 2014
טורים:
2
תמיכה בדפדפנים:
IE7, IE8, IE9, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.6, WordPress 3.5, WordPress 3.4, WordPress 3.3, WordPress 3.2, WordPress 3.1, WordPress 3.0
רזולוציה גבוהה:
לא
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן