TOUCH: A Lighter-than-air WordPress Mobile Theme

תכונות נושא:

עיצוב ייחודי וסופר נקי תפריט אקורדיון ברמה 2 בחזרה, שיחה, כפתורי הדוא"ל בכותרת פונקציונלי "להתקין כמו יישום אינטרנט 'על iOS (עם להתקין מסכי פתיחה + סמלי הפקודה,!) כפתורים משולבים מניה לטוויטר, פייסבוק ו-Google + (אין צורך התקנה!) מוכן לתרגום / לוקליזציה (. מו,. קבצי PO כלולים) בדק בכמה דפדפנים על פני מספר מערכות הפעלה והתקנים (כרום, פיירפוקס, אינטרנט אקספלורר, ספארי, אופרה, iOS, אנדרואיד, Windows Phone) צורה מאוד ייחודית, אנימציה בעדינות תגובה טופס יצירת קשר עם אימות עיצוב נוזל מגיב באופן מלא, שעובד יפה על שולחן עבודה, מחשבי לוח וטלפונים חכמים (הכל מטפסים ושדות לתפריטים ותוכן מוטבע משתנה באופן אוטומטי כדי להבטיח שהאתר שלך נראה במיטבו בכל מכשיר ורזולוציה זה להיות שנצפו על) רשתית מוכנה באופן מלא שימוש יפה והעדין של אנימציות CSS3 ו jQuery כולל ערכות נושא עבור שני תוספי מחוון שונים גלריה המאפשר מגע (PhotoSwipe המותאם אישית) תבניות דף מרובות המאפשרות עיצוב של תוכן (ללא כותרת, כותרת במרכז, כפתור חזרה, ושילובים של הנ"ל) טון של shortcodes מאוד להתאמה אישית (התראות, חוצצים, כפתורים וכו ') .... בתוספת shortcodes ל-YouTube, Vimeo, Ustream, DailyMotion, Blip.tv. ... וshortcodes בקלות הצבת תוכן בעמודות (טקסט, תמונות, כמו גם וידאו) כלי רקע מותאם אישית אפשר; לשנות את הצבע / תמונת הרקע של ערכת הנושא בשניות (תריסר תמונות רקע כלולות) תיעוד נרחב PSD כלול נושא ילד מוכן לעריכה כלולה היי ותודה שבדקתם את TOUCH!

"מגע" הוא 4 בסדרה של נושאים וורדפרס ניידים מנושאי מדורה ומיועד לשימוש בטלפונים חכם ו / או מכשירי טאבלט. להגדיר את זה כנושא משני ולהציג אותו רק למבקרים ניידים, או להגדיר התקנה וורדפרס חדשה לגמרי; הבחירה היא שלך.

"מגע 'עשוי להיראות קליל ואוורירי, אבל, כפי שניתן לראות ברשימת התכונות בהמשך, מגיע עם שפע של תכונות בגרירה והוא יכול לשמש למטרות רבות; להקים בלוג פשוט, עמוד ראשון סטטי אופציונלי, גלריה מאפשרת שימוש במחוות מגע, או אפילו תיק. כמו כן, נכללים היא צורה ייחודית לחלוטין תגובה יחד עם טופס יצירת קשר המאפשר אימות, בתוספת מחוונים, shortcodes, פונקציונלי "להתקין כמו יישום אינטרנט 'וכן הלאה, וכן הלאה.

נבדקו ביסודיות: iOS, אנדרואיד, טלפון Windows, ודפדפנים שולחניים

"מגע" הוא נושא נבדק באופן יסודי. מכשירי iPhone ו iPads, מכשירי אנדרואיד ו-Windows, אפילו דפדפנים שולחניים. זה עובד בכל מקום. אתה צריך להשתמש בו ככזה, זה אפילו יכול לתפקד כאתר שולחן עבודה במלוא מובן המילה.

TOUCH פועל לצד נושא שולחן העבודה הקיים שלך

"מגע" פועל לצד נושא שולחן העבודה הקיים שלך ובקלות יכול להיות מוצג לסלולרי ו / או המבקרים לוח היחיד שלך. כדי לקבל ממקור ראשון מבט על הנושא, בקר באתר הדגמת החיה כאן.

גלריה לגעת מאופשר: לסחוב, קמצוץ וזום

"מגע" מגיע עם גרסה מותאמת אישית של PhotoSwipe, המערכת הפופולרית המאפשר מגע הגלריה, אשר משלבת בצורה חלקה לחלוטין עם וורדפרס. תנו למבקרים שלך לסחוב, לצבוט ולהתקרב את דרכם דרך התמונות שלך!

אתה עשוי להתעניין גם בתוסף תפריט ג'מבו שלנו:

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
112
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 749
412 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
14 יולי 2014
עודכן לאחרונה:
11 אפריל 2014
טורים:
1
תמיכה בדפדפנים:
IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9, WordPress 3.8, WordPress 3.7, WordPress 3.6, WordPress 3.5, WordPress 3.4
רזולוציה גבוהה:
כן
כולל קבצי:
Layered PSD, PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן