Tripod – Professional WordPress Photography Theme

WordPress נושא מגיב באיכות גבוהה

תודה שבחרת CosmoThemes ורכישה אחד מהנושאים Premium WordPress שלנו - הבחירה שלך היא מאוד מוערכת! חצובה היא נושא תגובה גרירה ושחרור בונה פריסה וורדפרס המיועד לשלטון בלוגים צלמים מקצועיים או אתרים הקרובים עם אפשרויות גלריית תמונות מורכבות.

בונה תבניות גרור והפל

אתה יכול להשתמש בכלי ליצירת תבניות להצגה כל סוג תוכן שברצונך בכל דף: הודעות קטגוריה, תגים, באנרים, קבוצות צוות, המלצות, הודעה האחרונה או בהשתתפות, ווידג'טים, אפילו הודעות אישיות. עבור כל אלמנט נוסף שאתה יכול לבחור כיצד להציג את התוכן שלך: קרוסלה, מסנן, לחצן יותר עומס או עימוד ולמיין התוכן לפי תאריך, אוהב, מספר הצפיות, וכו 'אתה יכול גם לבחור את הפריסה שלך: רוחב מלא או עם סרגל צדדי ו לאפשר פסיפס, רשת, תמונה ממוזערת או רשימת צפייה. הבונה התבנית זמינה גם עבור כל הודעה / עמוד, כך שתוכל להוסיף אלמנטים בהודעות האישיות שלך הבאים אותם החוקים כמו לבונת תבנית. כאשר אתה בתחילה להתקין את ערכת הנושא, כבר יש לך 3 תבניות ברירת מחדל ברשימה שלך: - Mainpage שמוקצה לפריסת Mainpage שלך - ברירת מחדל שהוקצה לארכיון שלך לפי תאריך, פורמט הודעה, סוג ההודעה, קובץ מצורף, מחבר, קטגוריות, תגיות, פריסות חיפוש, וכו ' - הודעות שמוקצות עבור דפים שלך, הודעות וגלרית פריסה כל תבנית מורכבת מהתחומים הבאים: כותרת, תוכן וכותרת תחתונה. בכל התחומים הללו מכילים כמה אלמנטים מה שנקרא: לוגו, תפריט ראשי, התחבר תפריט, מצגת, Widgets, וכו ' לפיכך, ככלל לתבניות הוא לחלק את התוכן בתחומים ולהוסיף אלמנטים הרצויים במקומות מותאמים אישית בuser's יהיה.

פריסות מרובות - תצוגת ציר זמן, תצוגת רשימה, תצוגת רשת, תצוגה ובנייה, תצוגת תמונות ממוזערות

אתה יכול לקבל פריסות בלוג מרובות: תצוגת רשת, תצוגת תמונות ממוזערות, תצוגת פסיפס או ברשימה ולבחור בין השיטה לשינוי גודל תמונה: שינוי גודל או חיתוך. אתה יכול להשתמש בפריסת נמל השקפה הצרה או גדולה, פשוט על ידי סימון ההגדרה המקבילה ממשק אחורי. לא פחות, אתה יכול להוסיף תמונות רקע להודעות מסוימות או לאתר כולו.הנושא מגיע עם כמה דפוסי רקע מוגדרים מראש, כמו גם.

מערכת "כמו" Built-in

להפעיל את התכונה "כמו" כדי לאפשר למשתמשים לגשת בקלות להודעות faved ולהעלות את הדירוג שלהם. כאשר הודעה מסוימת מגיעה לגבול של 50 אוהב זה יהיה חם.המגבלה כמו יכולה להיות שונה מ ממשק אחורי בעוד שמספר אוהב לכל ההודעות יכולה להיות שנוצרו באופן אקראי.

עוזרי tooltip

תהה אי פעם איך לספר למשתמשים שלך של תכונה מסוימת או הודעה חשובה באתר שלך? עכשיו אתה יכול להשיג את זה עם מנהל tooltip המובנה של הנושא. אתה יכול להשתמש בו בכל עמוד אחד באתר שלך להיות מסוגל להוסיף מספר אינסופי של רמזים כאלה.

נושא מגיבות

חצובה היא נושא רגיש. היא משתמשת במסגרת המאפשרת לאתר כדי לקבל גישה לכל ההתקנים הניידים, כולל iPad, iPhone וטבליות מופעל על אנדרואיד.

זמן אנושי

אפשר אנושי בזמן כדי לאפשר למשתמשים לדעת מתי ההודעה נוספה. לחזור לתבנית השעה וורדפרס יליד מהגדרות.

פייסבוק והערות ברירת מחדל

או שאתה יכול לאפשר למערכת התגובה ברירת המחדל או לבחור עבור הערות פייסבוק. הוספת זיהוי היישום שלך בפייסבוק, כך שתוכל למתן את התגובות.

Sidebars ווידג'טים

האתר משתמש בסרגלי צד בלתי מוגבלים בשבילך כדי להיות מסוגל להכניס ווידג'טים רבים ככל שאתה צריך כדי להפיק את המרב של ערכת הנושא שלך: קטגוריות עם סמלים, tabber תוכן (חמות הודעות, חדשות, הערות, תגיות), פליקר, טוויטר, הודעות אחרונות, מדיה חברתית, מחברים למעלה. בחר פריסה שונה עבור כל אחד מההודעות שלך: מכיל סרגל צד שמאלי, סרגל צד ימין או ברוחב מלא מוצג.

מדיה חברתית מוכנה

כל ההודעות מובנים בכפתורי נתח המדיה חברתית שמשתמשים יכול ללחוץ ולקדם את כל תוכן של אתר האינטרנט שלך. לאפשר או לנטרל אותם לכל הודעה או דף מסוימים.

ממשק אחורי החזק

חצובה מגיעה עם עורפי חזק מתוקן כדי לאפשר לך לשלוט בכל האפשרות באתרים ללא הצורך לפרוץ או להתאים אישית את התכונות שלך.

תכונות אחרות

הנושא משתמש גם מובנים בפירורי לחם, תפריטים הנפתח, שינוי גודל תמונה, 100+ shortcodes, מובנים בהודעות קשורות ושיתוף המדיה חברתית, ומגיע עם תיעוד נרחב כדי לעזור לך להתחיל. המהפכה המחוון מוצג בהדגמה הוא נכלל כבר במסגרת הארכיון.

נושא תרגום. בינאום מוכן

חצובה מגיעה עם קובץ .PO המאפשר לך לתרגם את הנושא לשפה שלך. בצע את ההוראות מ תיעוד.

התשלום הינו עבור אתר אחד עבורך או עבור הלקוח שלך. לא ניתן לחייב לקוחות נוספים עבור השימוש בתבנית זו. ניתן לבצע שינוים ותוספות בתבנית זו עבורך או עבור הלקוח אך שכפולים עבור לקוחות נוספים דורשים רכישת רישיון נוסף.
רישון חד פעמי לתבנית
247
צוות התמיכה שלנו מבצעים עבורכם את התקנת התבנית על חבילת אחסון שתיפתח עבורכם ומעביר לכם פרטי גישה מלאים למערכת הניהול. קבצי המקור של התבנית נשמרים גם הם על השרת.
התקנה
0
לחץ לקבלת פרטים מלאים על חבילת האחסון
אירוח מקצועי לשנה
637
פרטים
נפח אחסון
2GB
שירות ותמיכה
איתך מסביב לשעון
דומיינים
ללא הגבלה
אבטחה
אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
מערכת ניהול
ממשק נוח ומתקדם
תעבורה
50GB
גיבוי
שומרים לך על המידע
מיקום השרת
ישראל
סה"כ לתשלום כולל מע"מ 884
4634 תבניות שנרכשו עד כה
נוצר:
30 יוני 2014
עודכן לאחרונה:
4 יוני 2014
טורים:
3
תמיכה בדפדפנים:
IE8, IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome
גרסת התוכנה:
WordPress 3.9, WordPress 3.8, WordPress 3.7, WordPress 3.6, WordPress 3.5, WordPress 3.4
רזולוציה גבוהה:
כן
כולל קבצי:
PHP Files, CSS Files, JS Files
ווידג’טים מוכנים:
כן